UAB "RAC auto" — įmonės kodas 300021307
- Įmonės kodas
- 300021307
- PVN nr.
- LT100001008014
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Alesninkų k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Vievio sen., Alesninkų k., Ežerėlio g. 13, LT-21364, 21364 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6910 — Teisinė veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 130 | 1 775 | 650 643 | 992 790 | 1 262 856 | 2 650 | 2 700 | 3 450 | 300 900 | 1 125 | 1 125 |
| Visos pajamos | 6 130 | 1 775 | 650 643 | 992 790 | 1 262 856 | 2 650 | 2 700 | 3 450 | 300 900 | 1 125 | 1 125 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 6 679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 243 875 | 151 | 733 | 46 | 71 | 487 | 254 433 | 0 | 2 194 |
| Grynasis nuostolis | 6 679 | 3 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 296 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 257 148 | 379 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 15 734 | 3 786 | 548 946 | 282 187 | 17 708 | 4 705 | 4 782 | 5 371 | 308 085 | 226 979 | 230 607 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 113 941 | 35 491 | 278 261 | 13 049 | 0 | 6 | 108 | 48 389 | 34 | 13 |
| Nuosavas kapitalas | 272 882 | 269 581 | 513 455 | 3 926 | 4 659 | 4 705 | 4 776 | 5 263 | 259 696 | 228 400 | 230 594 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 449 NACE 6910 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "RAC auto" 2025 m. nurodė 1 125 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Teisinė veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 2 194 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 195,0%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 €, o nuosavas kapitalas — 230 594 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Teisinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Deksas" | Karageliškių k. 1A | 50 129 | 6 870 | — |
| UAB "Teisės bitės" | Baltosios Vokės k. | 1 134 | 0 | 1 |
| UAB "Tradela" | Baliulių k. | 1 143 | −2 486 | — |
| MB "In persona" | Vilnius | 1 050 | 350 | — |
| UAB "Starlista" | Vilnius | 1 200 | 136 | 2 |
| Relofy MB | Klaipėda | 1 200 | 100 | — |
| UAB "INTRAFORMA" | Vilnius | 1 240 | −674 | 1 |
| MB "Stick to grow" | Vilnius | 1 000 | −119 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Elektrėnų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės teisinė veikla veiklos srityje 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 27. vieta — TOP 100 įmonių teisinė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.
- 38. vieta — Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "RAC auto" apyvarta?
2025 m. UAB "RAC auto" nurodė 1 125 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "RAC auto" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 194 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 195,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "RAC auto"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "RAC auto"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Teisinė veikla“ (EVRK 6910), įsikūrusi Alesninkų k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "RAC auto"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą