UAB "R Investicija" — įmonės kodas 304214410
- Įmonės kodas
- 304214410
- PVN nr.
- 304214410
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Garažų g. 18, LT-50313, 50313 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
15,6 mln €▼ 2,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 3 040 749 | 3 170 566 | 0 | 5 448 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 14 807 | 0 | 0 | 2 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 040 749 | 3 170 566 | 0 | 5 448 678 | 1 839 013 | 8 047 863 | 15 119 180 | 16 000 385 | 15 626 402 |
| Grynasis nuostolis | 14 807 | 0 | 0 | 2 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 | 12 601 241 |
| Trumpalaikis turtas | 2 142 | 2 223 | 29 402 | 7 263 | 1 275 037 | 135 446 | 7 943 797 | 577 706 | 1 015 304 | 911 819 |
| Visi įsipareigojimai | 13 190 | 13 201 | 172 | 903 | 1 403 101 | 343 130 | 82 276 | 16 332 | 3 582 | 55 186 |
| Nuosavas kapitalas | 12 590 193 | 15 631 942 | 15 802 508 | 12 607 601 | 12 416 279 | 12 355 292 | 20 403 155 | 13 101 087 | 13 601 472 | 13 457 874 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 15 626 402 € grynojo pelno. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 55 186 €, o nuosavas kapitalas — 13 457 874 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas mieste 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas mieste 2023 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas savivaldybėje 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▲ 69 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas savivaldybėje 2022 m.
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaunas savivaldybėje 2022 m.▲ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaunas savivaldybėje 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▼ 75 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaunas savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaunas savivaldybėje 2019 m.
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "R Investicija" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 15 626 402 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "R Investicija"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "R Investicija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "R Investicija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą