UAB "Puri" — įmonės kodas 305217231
- Įmonės kodas
- 305217231
- PVN nr.
- LT100012544012
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Dvaro g. 64-206, LT-76347, 76347 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €—
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 199 | 31 034 | 23 797 | 22 093 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 18 199 | 31 034 | 23 797 | 22 093 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 065 | 6 643 | 7 336 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 065 | 6 643 | 7 336 | 7 277 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 3 | 2 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 12 557 | 8 086 | 3 616 | 4 | 4 | 4 |
| Trumpalaikis turtas | 22 276 | 17 486 | 10 825 | 10 672 | 10 672 | 10 672 |
| Visi įsipareigojimai | 33 398 | 30 780 | 26 986 | 30 497 | 30 497 | 30 497 |
| Nuosavas kapitalas | 1 435 | −5 208 | −12 545 | −19 821 | −19 821 | −19 821 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 601 NACE 4771 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
UAB "Puri" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 40 vietą tarp 47 „Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 497 €, o nuosavas kapitalas — −19 821 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "VIDATA" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Kooperatinė bendrovė "REVIKTUS" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB "Bioišeitis" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| UAB ANIKKO | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB "Renje" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB Brendo | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB Švaros žiedas | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| MB Jempak | Šiauliai | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Puri" apyvarta?
2024 m. UAB "Puri" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Puri" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Puri"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4771), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Puri"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą