UAB "Prabangūs plaukai" — įmonės kodas 304311311
- Įmonės kodas
- 304311311
- PVN nr.
- 304311311
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Semeliškės
- Adresas
- Elektrėnų sav., Semeliškės, Užupio g. 29, LT-21301, 21301 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jul 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 80 | 13 831 | 24 025 | 29 639 | 42 923 | 42 836 | 36 758 | 36 151 |
| Visos pajamos | — | 80 | 13 831 | 24 025 | 29 639 | 42 923 | 42 836 | 36 758 | 36 151 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 610 | 987 | 634 | 6 576 | 15 699 | 6 955 | 2 068 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 498 | 840 | 391 | 6 320 | 14 927 | 6 601 | 1 940 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 2 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 4 010 | 6 635 | 10 345 | 20 828 | 24 705 | 73 870 | 58 611 | 35 713 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 2 428 | 3 555 | 6 522 | 15 071 | 14 668 | 48 906 | 26 987 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 1 582 | 3 080 | 3 823 | 4 225 | 10 146 | 25 073 | 31 624 | 33 564 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Prabangūs plaukai" 2024 m. nurodė 36 151 € apyvartą, tai yra 1,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 1 940 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 33 564 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Tobulybės link" | Naujųjų Kietaviškių k. | 44 300 | 189 | 1 |
| UAB RABARBER | Vievis | 56 156 | −3 634 | 2 |
| UAB Bold salon | Vilnius | 36 061 | −8 342 | 1 |
| MB "Godalėja" | Raudondvario k. | 35 836 | −16 618 | — |
| UAB "Barzdaskučių cechas" | Panevėžys | 35 741 | 8 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "FIRSTAS" | Vilnius | 35 680 | 14 335 | — |
| MB FRISE | Klaipėda | 35 594 | 398 | — |
| MB "Barberių idėjos" | Vilnius | 35 574 | 1 374 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Elektrėnų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 57 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 72. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Prabangūs plaukai" apyvarta?
2024 m. UAB "Prabangūs plaukai" nurodė 36 151 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Prabangūs plaukai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 940 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Prabangūs plaukai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Prabangūs plaukai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Semeliškės, Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Prabangūs plaukai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą