UAB "Plojimai" — įmonės kodas 302713795
- Įmonės kodas
- 302713795
- PVN nr.
- LT100006632214
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Taikos g. 10-27, LT-93121, 93121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5630 — Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−121 €▲ 0,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 826 158 | 852 041 | 1 032 810 | 1 032 406 | 1 055 491 | 566 829 | 5 417 | — | 0 | — |
| Visos pajamos | 826 158 | 852 041 | 1 032 810 | 1 032 406 | 1 055 491 | 566 829 | 5 417 | — | 0 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 77 962 | 65 217 | 0 | 80 298 | 221 069 | 168 347 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 90 673 | 0 | 0 | 0 | 5 661 | 122 | 121 | 121 |
| Grynasis pelnas | 66 265 | 55 432 | 0 | 80 298 | 188 104 | 142 773 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 90 673 | 0 | 0 | 0 | 5 661 | 122 | 121 | 121 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 31 | 26 | 19 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 71 241 | 214 615 | 222 987 | 52 682 | 42 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 220 925 | 232 865 | 191 257 | 322 658 | 281 226 | 354 740 | 33 224 | 39 396 | 36 334 | 36 334 |
| Visi įsipareigojimai | 125 231 | 223 328 | 280 765 | 170 999 | 126 322 | 316 896 | 1 141 | 7 425 | 7 380 | 7 380 |
| Nuosavas kapitalas | 166 935 | 224 152 | 133 479 | 204 341 | 197 297 | 37 844 | 32 083 | 31 971 | 28 954 | 28 954 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 295 NACE 5630 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 121 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 380 €, o nuosavas kapitalas — 28 954 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.▲ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.
- 9. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.
- 56. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 27. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2019 m.
- 33. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 98. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Plojimai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 121 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Plojimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Gėrimų pardavimo vartoti vietoje veikla“ (EVRK 5630), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Plojimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą