UAB "Pastatų valdymas" — įmonės kodas 302519160
- Įmonės kodas
- 302519160
- PVN nr.
- LT100005454610
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, Beržų g. 10, LT-36233, 36233 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8110 — Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−375 €▲ 79,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 472 | 101 145 | 65 885 | 54 167 | 61 175 | 28 395 | 14 338 | 6 079 | — | — |
| Visos pajamos | 22 472 | 101 145 | 65 885 | 54 167 | 61 175 | 28 395 | 14 338 | 6 079 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 872 | 0 | 69 070 | 11 338 | 13 039 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 11 916 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 595 | 2 448 | 59 069 | 9 636 | 11 081 | 13 993 | 12 776 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 11 916 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 820 | 375 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 142 630 | 124 464 | 121 522 | 9 309 | 197 | 20 | 74 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 65 514 | 89 920 | 96 918 | 272 810 | 296 931 | 291 862 | 310 518 | 270 413 | 8 430 | 8 054 |
| Visi įsipareigojimai | 7 668 | 8 276 | 12 044 | 16 361 | 22 252 | 5 419 | 10 124 | 2 168 | 6 | 5 |
| Nuosavas kapitalas | 200 476 | 206 122 | 206 689 | 265 758 | 275 394 | 286 475 | 300 468 | 268 245 | 8 424 | 8 049 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 | 3 486 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 121 NACE 8110 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 375 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 €, o nuosavas kapitalas — 8 049 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Pastatų valdymas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 375 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Pastatų valdymas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Pastatų valdymas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kombinuota patalpų funkcionavimo užtikrinimo veikla“ (EVRK 8110), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Pastatų valdymas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą