UAB "Pagalviukas" — įmonės kodas 304436681
- Įmonės kodas
- 304436681
- PVN nr.
- LT100010634111
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, V. Bielskio g. 14, LT-76162, 76162 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1392 — Namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 818 971 | 965 542 | 779 080 | 846 656 | 814 298 | 331 392 | — | 0 |
| Visos pajamos | 818 971 | 965 542 | 779 080 | 846 656 | 814 298 | 331 392 | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 235 527 | 296 109 | 356 322 | 442 471 | 242 309 | 93 252 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 200 201 | 251 690 | 302 840 | 376 032 | 205 928 | 79 254 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 739 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 8 | 8 | 8 | 9 | 7 | 4 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 39 536 | 32 884 | 25 086 | 208 | 182 | 182 |
| Trumpalaikis turtas | 242 997 | 411 878 | 394 175 | 537 497 | 372 981 | 93 724 | 2 568 | 2 568 |
| Visi įsipareigojimai | 40 316 | 78 707 | 37 700 | 38 338 | 29 096 | 5 707 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 202 681 | 333 171 | 396 011 | 532 043 | 368 971 | 88 225 | 2 750 | 2 750 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 149 NACE 1392 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Pagalviukas" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 7 vietą tarp 7 „Namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 2 750 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Furteksa" | Šiauliai | 25 933 | −13 674 | 3 |
| Individuali įmonė | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SAMOVAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Gavilija" | Šalčininkėlių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Stiliaus paletė" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB LINENTY | Vilnius | 0 | 0 | — |
| MB "Oskaras Povilenas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| MB "Erijolė" | Panevėžys | 0 | 0 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba veiklos srityje 2023 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 56. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2022 m.
- 59. vieta — TOP 100 įmonių namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 28. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2021 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2021 m.▼ 69 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
- 12. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2019 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Pagalviukas" apyvarta?
2024 m. UAB "Pagalviukas" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Pagalviukas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Pagalviukas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba“ (EVRK 1392), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Pagalviukas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą