UAB "Oktiva" — įmonės kodas 304601859
- Įmonės kodas
- 304601859
- PVN nr.
- LT100011069515
- Regionas / savivaldybė
- Visagino sav.
- Miestas
- Karlų k.
- Adresas
- Visagino sav., Karlų k., Dūkšto kel. 11, LT-31147, 31147 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3511 — Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 570 | 49 349 | 55 867 | 122 829 | 202 704 | 247 928 | 351 062 | 77 990 |
| Visos pajamos | 1 570 | 49 349 | 55 867 | 122 829 | 202 704 | 247 928 | 351 062 | 77 990 |
| Pelnas prieš mokesčius | 615 | 0 | 0 | 30 034 | 32 479 | 22 224 | 29 555 | 32 832 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 304 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 584 | 0 | 0 | 28 548 | 30 855 | 23 335 | 25 122 | 31 190 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 304 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | 3 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 2 500 | 2 500 | 0 | 0 | 0 | 8 645 |
| Trumpalaikis turtas | 15 679 | 21 818 | 18 761 | 96 139 | 131 836 | 172 711 | 259 484 | 239 492 |
| Visi įsipareigojimai | 12 595 | 19 038 | 18 790 | 67 650 | 66 714 | 89 724 | 151 375 | 198 839 |
| Nuosavas kapitalas | 3 084 | 2 780 | 2 471 | 31 019 | 65 122 | 82 987 | 108 109 | 139 298 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 160 NACE 3511 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Oktiva" 2024 m. nurodė 77 990 € apyvartą, tai yra 77,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių“ veiklos srities įmonių Visagino sav.. Įmonė uždirbo 31 190 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 40,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 198 839 €, o nuosavas kapitalas — 139 298 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "GR INVEST" | Kaunas | 77 404 | 112 090 | 1 |
| UAB Fonsa | Vilnius | 78 638 | 597 | 4 |
| UAB "Isera" | Vilnius | 79 000 | 40 739 | 1 |
| UAB EnerLita | Panevėžys | 79 393 | −38 227 | — |
| UAB "SOLVITUS" | Vilnius | 79 431 | 5 519 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Stamintė" | Kaunas | 76 347 | −37 601 | 2 |
| UAB Erengie Group | Vilnius | 76 194 | 38 416 | 1 |
| UAB "Saulėta energija plius" | Marijampolė | 79 914 | −6 142 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės energetika veiklos srityje 2024 m.
- 22. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 47 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2023 m.
- 4. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Visagino sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės energetika veiklos srityje 2023 m.
- 26. vieta — TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės energetika veiklos srityje 2023 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.▼ 47 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2022 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2022 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai Visagino sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2022 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
- 32. vieta — TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2021 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai Visagino sav. savivaldybėje 2021 m.
- 14. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės energetika veiklos srityje 2021 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2020 m.
- 18. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visagino sav. savivaldybėje 2020 m.
- 23. vieta — Didžiausios Visagino sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Oktiva" apyvarta?
2024 m. UAB "Oktiva" nurodė 77 990 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Oktiva" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 31 190 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 40,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Oktiva"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Oktiva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių“ (EVRK 3511), įsikūrusi Karlų k., Visagino sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Oktiva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą