UAB NT FORTE — įmonės kodas 302842181
- Įmonės kodas
- 302842181
- PVN nr.
- LT100012141012
- Regionas / savivaldybė
- Klaipėdos r. sav.
- Miestas
- Sudmantų k.
- Adresas
- Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Sudmantų k., Palangos pl. 6, LT-96327, 96327 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
1,3 mln €▼ 10,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 0 | 1 273 050 | 200 000 | 1 184 229 | — | 1 100 983 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | 0 | 1 273 050 | 200 000 | 1 184 229 | — | 1 100 983 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 687 953 | 262 816 | 1 823 891 | 449 250 | 1 268 412 | 182 557 | 1 170 632 | 760 947 | 1 495 209 | 1 361 369 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 687 953 | 262 816 | 1 823 891 | 449 250 | 1 268 412 | 182 557 | 1 170 632 | 727 016 | 1 435 851 | 1 278 711 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 10 083 411 | 10 159 807 | 11 489 107 | 11 941 607 | 13 240 497 | 13 245 632 | 14 710 745 | 16 005 761 | 15 235 228 | 15 956 785 |
| Trumpalaikis turtas | 8 059 | 479 | 7 129 | 74 839 | 219 424 | 283 549 | 806 622 | 609 025 | 828 031 | 1 274 551 |
| Visi įsipareigojimai | 9 123 939 | 8 929 939 | 8 441 998 | 8 512 958 | 6 082 | 8 574 724 | 9 392 279 | 9 762 682 | 9 058 833 | 8 987 810 |
| Nuosavas kapitalas | 967 531 | 1 230 347 | 3 054 238 | 3 503 488 | 4 771 900 | 4 954 457 | 6 125 088 | 6 852 104 | 7 004 426 | 8 243 526 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 1 278 711 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 987 810 €, o nuosavas kapitalas — 8 243 526 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Klaipėdos r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 10 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Klaipėdos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Klaipėdos r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 61. vieta — TOP 100 įmonių kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 2. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 9. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Klaipėdos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB NT FORTE dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 278 711 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB NT FORTE?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB NT FORTE?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Sudmantų k., Klaipėdos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB NT FORTE?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą