UAB "NR Construction" — įmonės kodas 302425818
- Įmonės kodas
- 302425818
- PVN nr.
- LT100004857019
- Regionas / savivaldybė
- Alytus
- Miestas
- Alytus
- Adresas
- Alytus, Gražinos g. 1F, LT-62436, 62436 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
−148 €▼ 0,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2016–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 300 822 | 343 824 | 324 581 | 180 945 | 301 771 | 39 081 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 300 822 | 343 824 | 324 581 | 180 945 | 301 771 | 39 081 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 38 286 | 40 437 | 17 617 | 0 | 94 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 43 573 | 0 | 13 667 | 208 | 236 | 147 | 148 |
| Grynasis pelnas | 38 286 | 40 437 | 17 617 | 0 | 94 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 43 573 | 0 | 13 667 | 208 | 236 | 147 | 148 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 9 | 7 | 7 | 4 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 18 000 | 61 950 | 63 166 | 54 066 | 44 966 | 35 866 | 35 866 | 35 866 | 35 866 | 35 866 |
| Trumpalaikis turtas | 125 087 | 121 635 | 116 386 | 56 239 | 109 841 | 1 234 | 1 026 | 790 | 643 | 495 |
| Visi įsipareigojimai | 6 411 | 6 472 | 14 822 | 14 148 | 34 518 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 136 676 | 177 113 | 164 730 | 96 157 | 120 289 | 37 100 | 36 892 | 36 656 | 36 509 | 36 361 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 148 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 36 361 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Alytus savivaldybėje 2021 m.
- 30. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Alytus savivaldybėje 2020 m.
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Alytus savivaldybėje 2020 m.
- 44. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Alytus savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "NR Construction" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 148 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "NR Construction"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Alytus.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "NR Construction"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą