UAB "NNL termo" — įmonės kodas 300035285
- Įmonės kodas
- 300035285
- PVN nr.
- LT100003381812
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Pagirių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Pagirių k., Marijampolės g. 27, LT-53283, 53283 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5210 — Sandėliavimas ir saugojimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 690 023 | 1 348 533 | 2 691 863 | 4 451 233 | 6 599 259 | 7 773 959 | 9 882 035 | 15 100 011 | 15 680 314 | — |
| Visos pajamos | 690 023 | 1 348 533 | 2 691 863 | 4 451 233 | 6 599 259 | 7 773 959 | 9 882 035 | 15 100 011 | 15 680 314 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 100 847 | 59 262 | 0 | 432 933 | 257 162 | 618 185 | 270 510 | 660 532 | 1 031 983 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 16 559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 88 101 | 49 828 | 23 733 | 414 406 | 241 883 | 515 447 | 228 859 | 563 886 | 1 027 736 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 173 | 205 | 217 | 251 | 294 | 294 | — |
| Ilgalaikis turtas | 6 338 620 | 6 102 796 | 6 793 974 | 6 669 633 | 7 035 255 | 7 138 614 | 7 080 551 | 6 656 772 | 11 448 337 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 32 493 | 66 623 | 132 345 | 384 486 | 640 706 | 799 312 | 791 035 | 1 843 687 | 2 011 771 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 4 151 400 | 3 952 528 | 4 737 492 | 4 533 537 | 4 980 847 | 4 793 847 | 4 580 351 | 5 270 593 | 9 251 643 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 1 117 267 | 1 167 067 | 1 190 800 | 1 605 206 | 1 847 089 | 2 362 536 | 2 591 395 | 2 595 191 | 3 622 927 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 5210 įmonių (2024).
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 100 įmonių sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 100 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.
- 4. vieta — TOP 100 įmonių sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės sandėliavimas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 91. vieta — Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje 2019 m.
- 94. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "NNL termo" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "NNL termo"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sandėliavimas ir saugojimas“ (EVRK 5210), įsikūrusi Pagirių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "NNL termo"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą