UAB "Nibas" — įmonės kodas 302794886
- Įmonės kodas
- 302794886
- PVN nr.
- LT100006913116
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Šklėrių k.
- Adresas
- Varėnos r. sav., Marcinkonių sen., Šklėrių k., Šklėrių g. 24, LT-65281, 65281 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 702 | 18 344 | 22 756 | 17 831 | 27 635 | 20 999 | 25 913 | 36 080 | 42 894 | 146 |
| Visos pajamos | 15 702 | 18 344 | 22 756 | 17 831 | 27 635 | 20 999 | 25 913 | 36 080 | 42 894 | 146 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 117 | 1 198 | 458 | 3 104 | 1 695 | 2 244 | 984 | 2 128 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 8 953 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 556 |
| Grynasis pelnas | 0 | 117 | 1 198 | 458 | 3 104 | 1 666 | 2 123 | 787 | 2 021 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 8 953 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 556 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 2 002 | 1 721 | 1 492 | 1 109 | 794 | 6 450 | 5 773 | 5 101 | 4 428 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 331 | 4 335 | 6 260 | 5 649 | 8 749 | 5 990 | 8 989 | 9 741 | 11 826 | 4 098 |
| Visi įsipareigojimai | 1 284 | 743 | 2 446 | 1 008 | 745 | 1 908 | 2 132 | 1 340 | 676 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 4 049 | 4 166 | 5 364 | 5 822 | 8 926 | 10 621 | 12 715 | 13 502 | 15 654 | 4 098 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Nibas" 2024 m. nurodė 146 € apyvartą, tai yra 99,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 10 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Varėnos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 6 556 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 4 098 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Žilinų k. | 9 500 | 3 407 | — |
| Mažoji bendrija Vigminda | Jakėnų k. 1 | 23 962 | 1 717 | — |
| MB "Dzūkų trobos" | Žilinų k. | 36 595 | 8 267 | — |
| UAB "Atuva" | Vilnius | 150 | −56 425 | — |
| UAB Artdomus | Vilnius | 151 | −3 261 | 2 |
| UAB "Temiza" | Vilnius | 140 | 1 408 | 1 |
| UAB "RRK EUROPE" | Grigaičių k. | 140 | −1 156 | — |
| UAB "Ulija" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 133 | −8 548 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 20 įmonių statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Nibas" apyvarta?
2024 m. UAB "Nibas" nurodė 146 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Nibas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 6 556 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Nibas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Nibas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Šklėrių k., Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nibas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą