UAB Never Enough group — įmonės kodas 305223939
- Įmonės kodas
- 305223939
- PVN nr.
- 305223939
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Įstricos k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Paįstrio sen., Įstricos k., Įstro g. 13, LT-38434, 38434 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 100 | 24 285 | 15 959 | 35 145 | 5 062 | 2 322 |
| Visos pajamos | 1 100 | 24 285 | 15 959 | 35 145 | 5 062 | 2 322 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 12 967 | 7 328 | 2 101 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 861 | 23 427 | 11 165 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 12 870 | 7 203 | 2 101 |
| Grynasis nuostolis | 3 861 | 23 427 | 11 165 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 21 405 | 34 696 | 25 040 | 39 592 | 30 103 | 25 952 |
| Trumpalaikis turtas | 1 021 | 4 643 | 3 222 | 2 960 | 6 772 | 17 197 |
| Visi įsipareigojimai | 9 149 | 45 804 | 59 193 | 63 847 | 52 901 | 57 075 |
| Nuosavas kapitalas | −1 361 | −6 465 | −36 099 | −23 229 | −16 026 | −13 926 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Never Enough group 2024 m. nurodė 2 322 € apyvartą, tai yra 54,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 2 101 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 90,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 57 075 €, o nuosavas kapitalas — −13 926 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija Tavo veiksmo partneriai | Krekenava | 72 999 | 0 | — |
| Šokio ir judesio centras | Vilnius | 2 324 | −56 | — |
| Viešoji įstaiga "Kvėpavimo terapijos centras" | Kaunas | 2 371 | −8 549 | 1 |
| "Mažosios rankininkės" | Alytus | 2 430 | −1 512 | — |
| Šiaulių robotikos klubas | Šiauliai | 2 200 | 413 | — |
| VšĮ "Idėjų architektai" | Utena | 2 457 | 0 | — |
| VšĮ Kendo ir iaido klubas "Daishinkan" | Ringaudų k. | 2 457 | −1 097 | — |
| Asociacija FK "BYGVITAS" | Telšiai | 2 170 | −3 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — TOP 12 įmonių švietimas veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 78. vieta — TOP 100 įmonių sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Never Enough group apyvarta?
2024 m. UAB Never Enough group nurodė 2 322 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Never Enough group dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 101 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 90,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB Never Enough group?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Never Enough group?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Įstricos k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Never Enough group?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą