UAB "Nalesta" — įmonės kodas 304341571
- Įmonės kodas
- 304341571
- PVN nr.
- LT100011137614
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Širvintėlių k.
- Adresas
- Širvintų r. sav., Širvintų sen., Širvintėlių k., Uosių g. 8, LT-19130, 19130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4775 — Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Aug 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 1 575 | 43 789 | 119 599 | 136 701 | 204 765 | 24 033 | 85 |
| Visos pajamos | — | 1 575 | 43 789 | 119 599 | 136 701 | 204 765 | 24 033 | 85 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 65 896 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 869 | 14 748 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 65 435 | 73 750 | 84 523 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 021 | 4 398 | 15 776 | 0 | 0 | 0 | 64 869 | 14 748 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 283 | 1 745 | 82 228 | 84 695 | 122 562 | 113 412 | 110 641 |
| Trumpalaikis turtas | 1 976 | 1 092 | 3 207 | 79 641 | 102 917 | 111 360 | 48 364 | 36 387 |
| Visi įsipareigojimai | 497 | 4 293 | 15 712 | 5 992 | 4 999 | 47 775 | 40 212 | 40 212 |
| Nuosavas kapitalas | 1 479 | −2 918 | −10 725 | 75 171 | 101 910 | 186 433 | 121 564 | 106 816 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 383 NACE 4775 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Nalesta" 2023 m. nurodė 85 € apyvartą, tai yra 99,6% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Širvintų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 14 748 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 40 212 €, o nuosavas kapitalas — 106 816 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Žvejyba FWS" | Puorių k. | 24 732 | 178 | — |
| MB Ez trade | Akademija | 82 | −65 | — |
| UAB "Daikera" | Vilnius | 80 | 16 | 1 |
| MB Modoslt | Vilnius | 77 | 77 | — |
| MB "Aadict" | Vilnius | 98 | −210 | — |
| MB Kremo studija | Akademija | 99 | −1 311 | — |
| UAB "Alkaridas" | Tauralaukio k. | 100 | 72 | — |
| MB Per plauką | Vilnius | 108 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 67. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Nalesta" apyvarta?
2023 m. UAB "Nalesta" nurodė 85 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Nalesta" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 14 748 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Nalesta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4775), įsikūrusi Širvintėlių k., Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nalesta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą