Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba įmonės Lietuvoje (EVRK 4775)
Sekcija G — Prekyba
Aktyvios įmonės (2024)
792
Bendra apyvarta
455,0 mln €▲ 14,6%
Darbuotojai
3 398
Medianinė marža
3,3%
Augimas (metinis)
+14,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4775
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Kosmelita" | Kaunas | 66 668 061 | 2 753 181 | 880 | |
| 2 | UAB "DROGAS" | Vilnius | 48 635 828 | 3 362 288 | 448 | |
| 3 | UAB "DOUGLAS LT" | Vilnius | 43 248 028 | 7 558 782 | 266 | |
| 4 | B COMPANY, UAB | Vilnius | 42 790 051 | 3 222 743 | 26 | |
| 5 | UAB "ALTEUS" | Vilnius | 30 604 583 | 5 150 758 | 115 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Krinona" | Kaunas | 24 435 897 | 2 518 302 | 222 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "KRISTIANA" | Vilnius | 16 584 603 | 3 353 459 | 106 | |
| 8 | UAB Ausica | Kaunas | 11 203 115 | 89 695 | 1 | |
| 9 | UAB "Harmony life" | Vilnius | 10 931 030 | −266 747 | 25 | |
| 10 | UAB "KOSVILA BALTIC" | Vilnius | 9 490 639 | 310 132 | 115 | |
| 11 | MB "Savelita" | Marijampolės sav. | 9 109 998 | 264 148 | 7 | |
| 12 | UAB "GSS Baltic" | Šiauliai | 8 162 182 | 705 541 | 21 | |
| 13 | UAB "C&D STYLE" | Kaunas | 8 124 223 | 1 179 238 | 95 | |
| 14 | Melcon, UAB | Vilnius | 7 927 967 | 105 626 | 20 | |
| 15 | UAB "Paslaugų idėja" | Kaunas | 5 481 447 | 202 454 | 82 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "AVON COSMETICS" | Vilnius | 4 756 089 | 54 880 | 27 | |
| 17 | Mary Kay Lithuania, UAB | Vilnius | 4 490 633 | 42 208 | 4 | |
| 18 | UAB "Kordicepsas" | Vilnius | 4 248 642 | 1 635 258 | 8 | |
| 19 | AIKA LT, UAB | Kaunas | 3 936 521 | 873 024 | 4 | |
| 20 | MB "shopbysiegel.com" | Klaipėda | 2 930 733 | 9 374 | 21 | |
| 21 | UAB "Insidė" | Vilnius | 2 321 958 | 61 414 | 20 | |
| 22 | UAB Nauja oda eshop | Vilnius | 2 309 245 | 235 297 | 9 | |
| 23 | UAB "Idėjos partneriai" | Vilniaus r. sav. | 2 300 796 | 47 067 | 14 | |
| 24 | UAB "Beinitas" | Klaipėda | 2 272 222 | 159 222 | 18 | |
| 25 | UAB "Klimtera" | Vilnius | 2 013 516 | 48 589 | 4 | |
| 26 | MB "8 pasauliai" | Vilnius | 1 961 535 | −86 721 | 3 | |
| 27 | UAB "Salanetas" | Šiaulių r. sav. | 1 949 000 | 66 195 | 7 | |
| 28 | UAB Target Group | Vilnius | 1 917 836 | 161 995 | 14 | |
| 29 | SPA Babor cosmetics, UAB | Vilnius | 1 914 488 | 1 403 | 23 | |
| 30 | UAB "Curaden Baltic" | Klaipėda | 1 882 784 | 468 978 | 4 | |
| 31 | UAB "Odorema" | Vilnius | 1 800 532 | −25 937 | 32 | |
| 32 | MB Marabika | Vilnius | 1 767 221 | 229 291 | 10 | |
| 33 | MB Beautyfor LT | Vilnius | 1 707 853 | 19 866 | 12 | |
| 34 | UAB "Orient blow" | Vilnius | 1 619 477 | 9 378 | 17 | |
| 35 | UAB "Diantė" | Kaunas | 1 457 080 | 243 165 | 14 | |
| 36 | UAB "Belosa" | Vilnius | 1 375 273 | 95 168 | 8 | |
| 37 | Harmony life beauty, UAB | Vilnius | 1 305 550 | −2 457 | 1 | |
| 38 | Mezus UAB | Vilnius | 1 292 012 | −48 268 | 6 | |
| 39 | UAB "Estrika" | Vilnius | 1 201 989 | −2 718 | 9 | |
| 40 | MB Skinshop lt | Vilnius | 1 184 141 | 86 128 | 3 | |
| 41 | MB "Timberin hot tubs" | Kaunas | 1 029 784 | 1 608 | 4 | |
| 42 | UAB Lecler | Kaunas | 1 001 551 | 111 538 | 2 | |
| 43 | UAB "Podbase" | Vilnius | 994 441 | −317 857 | 5 | |
| 44 | UAB "Nagavita" | Kaunas | 982 822 | 110 698 | 13 | |
| 45 | UAB "Kristalė" | Vilnius | 938 212 | 158 103 | 4 | |
| 46 | UAB "Elitera" | Kaunas | 844 573 | 5 801 | 5 | |
| 47 | MB Rituale skin stories | Kaunas | 803 359 | 100 751 | 6 | |
| 48 | UAB "LLVI Invest" | Vilnius | 776 321 | 35 755 | 19 | |
| 49 | UAB Robama | Šiauliai | 754 797 | 53 224 | 1 | |
| 50 | MB Sprendimai vejai | Vilnius | 724 989 | 42 088 | 1 | |
| 51 | UAB "FMCG TRADE" | Vilnius | 717 426 | 47 126 | 4 | |
| 52 | UAB "Kasperta" | Kaunas | 711 044 | 8 330 | 4 | |
| 53 | MB "Kvepalai Arabia" | Kaunas | 710 390 | −131 300 | 6 | |
| 54 | MB CIUCIKAS | Vilnius | 705 812 | 31 557 | 5 | |
| 55 | UAB "VIRGIPRA" | Panevėžys | 705 782 | 63 347 | 8 | |
| 56 | UAB "Garbanė" | Vilnius | 691 843 | 1 458 | 4 | |
| 57 | MB "Klinika" | Vilnius | 666 362 | −27 504 | 16 | |
| 58 | UAB "Karal Trading" | Vilnius | 651 326 | 77 239 | 9 | |
| 59 | UAB "Kristalija" | Vilnius | 616 843 | 22 219 | 2 | |
| 60 | UAB Šukuosenų studija | Kaunas | 589 652 | 40 689 | 9 | |
| 61 | UAB "IMRENA" | Vilnius | 588 766 | 11 848 | 7 | |
| 62 | Mažoji bendrija K 5 media | Vilnius | 585 485 | 45 253 | 1 | |
| 63 | UAB "Vladasta" | Palanga | 581 871 | −18 678 | 7 | |
| 64 | UAB "ARILIS" | Vilnius | 575 314 | 24 302 | 1 | |
| 65 | UAB "Spalanga" | Anykščiai | 566 947 | −28 874 | 4 | |
| 66 | UAB "Juneta" | Panevėžio r. sav. | 565 442 | 47 348 | 7 | |
| 67 | ERDESA, UAB | Vilnius | 562 169 | 27 877 | 7 | |
| 68 | UAB "Dagiva" | Vilniaus r. sav. | 534 679 | 19 687 | 18 | |
| 69 | UAB "Lacerta aurea" | Vilnius | 531 278 | 75 573 | 4 | |
| 70 | Buying Solutions, MB | Vilnius | 516 341 | 17 253 | — | |
| 71 | UAB "Burkalifa" | Kaunas | 487 021 | 13 618 | 5 | |
| 72 | UAB Biologico | Vilnius | 484 211 | 51 613 | 3 | |
| 73 | MB "Asian Blossom" | Šiauliai | 470 202 | −49 225 | 3 | |
| 74 | UAB "BAKSAS" | Vilnius | 468 556 | 3 444 | 3 | |
| 75 | Human Performance, UAB | Vilniaus r. sav. | 458 533 | 6 922 | 3 | |
| 76 | UAB "Rehalinija" | Vilnius | 449 347 | 21 736 | 4 | |
| 77 | MB SMP Group | Vilniaus r. sav. | 441 643 | 7 583 | — | |
| 78 | UAB "Somitus" | Vilnius | 438 619 | 10 454 | 1 | — |
| 79 | PROHO, UAB | Jonava | 433 952 | 885 | 4 | |
| 80 | UAB "ProDeka" | Vilnius | 426 636 | −45 051 | 10 | |
| 81 | MB "Tagataga" | Kaunas | 408 245 | 67 941 | 2 | |
| 82 | Techno Domus, MB | Vilnius | 407 762 | 2 268 | 1 | |
| 83 | UAB "Jumta" | Kaunas | 398 815 | 44 268 | 3 | |
| 84 | UAB "Dovana namams" | Kaunas | 394 125 | 13 381 | 2 | |
| 85 | UAB "Salonas 2009" | Vilnius | 390 815 | −43 570 | — | |
| 86 | MB Bare skin | Vilnius | 378 109 | 9 899 | 2 | |
| 87 | UAB "Dufis" | Klaipėda | 366 313 | 826 | 6 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "SPEKULIACIJA" | Vilnius | 364 581 | −198 | 7 | |
| 89 | Bithost MB | Kaunas | 352 102 | 4 573 | — | |
| 90 | UAB "Amberas" | Vilnius | 348 210 | 41 655 | 1 | |
| 91 | UAB "SADRIGA" | Kauno r. sav. | 334 420 | 13 032 | 3 | |
| 92 | Mažoji bendrija Best natures | Vilnius | 329 768 | 106 645 | 1 | |
| 93 | UAB "Viktorija ir kompanija" | Alytus | 328 650 | 7 574 | 7 | |
| 94 | MB "Prodiva LT" | Kaunas | 325 738 | −32 280 | 1 | |
| 95 | MB "Baltic foot" | Šiauliai | 325 066 | 37 475 | 1 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė "KOSLINA" | Vilnius | 321 381 | −41 851 | 12 | |
| 97 | UAB "SLA LT" | Vilnius | 321 261 | −19 419 | 4 | |
| 98 | "STENDERS Lithuania" UAB | Vilnius | 320 409 | −270 435 | 10 | |
| 99 | Uždaroji akcinė bendrovė "BFC kosmetika" | Vilnius | 317 770 | 6 979 | 5 | |
| 100 | UAB Project Beauty LT | Vilnius | 313 877 | 45 861 | 10 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 363 | 273 630 458 | 1 637 | 3,1% |
| Kaunas | 120 | 133 669 840 | 1 416 | 4,2% |
| Šiauliai | 20 | 10 277 350 | 33 | 7,1% |
| Marijampolės sav. | 2 | 9 390 388 | 7 | 7,5% |
| Klaipėda | 46 | 8 951 480 | 74 | 5,0% |
| Vilniaus r. sav. | 24 | 4 893 743 | 48 | 2,3% |
| Šiaulių r. sav. | 7 | 2 245 821 | 9 | 5,8% |
| Kauno r. sav. | 33 | 1 865 760 | 26 | 1,0% |
| Panevėžys | 10 | 1 282 067 | 18 | 3,0% |
| Trakų r. sav. | 12 | 790 243 | 5 | −6,7% |
| Panevėžio r. sav. | 5 | 738 181 | 13 | 1,1% |
| Anykščiai | 2 | 703 090 | 6 | 0,4% |
| Jonava | 7 | 669 786 | 10 | 3,8% |
| Palanga | 4 | 617 479 | 9 | −12,8% |
| Alytus | 8 | 577 193 | 10 | 2,3% |
| Marijampolė | 9 | 516 322 | 10 | 7,3% |
| Kretingos r. sav. | 4 | 486 447 | 6 | 4,1% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 383 923 | 2 | 20,1% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 297 581 | 6 | 0,3% |
| Kėdainiai | 5 | 296 537 | 1 | 10,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 17 | 259 716 | 10 | 17,9% |
| Kretinga | 3 | 254 640 | 1 | 29,4% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 | 244 984 | 3 | −5,3% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 203 983 | 6 | 0,8% |
| Pasvalio r. sav. | 4 | 140 381 | — | −2,8% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 110 479 | — | 12,6% |
| Plungė | 2 | 93 649 | 3 | 6,5% |
| Mažeikiai | 7 | 93 049 | 3 | 6,9% |
| Tauragė | 3 | 89 694 | 1 | 2,2% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 89 660 | 1 | 13,1% |
| Kelmės r. sav. | 2 | 87 484 | — | 2,2% |
| Ukmergė | 3 | 81 277 | 1 | −7,2% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 81 167 | — | −11,3% |
| Širvintos | 2 | 78 100 | — | −15,0% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 77 230 | — | 22,1% |
| Zarasai | 1 | 56 134 | — | 14,4% |
| Utena | 4 | 55 295 | 3 | 6,9% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 55 060 | 1 | 8,0% |
| Raseiniai | 2 | 48 865 | — | 7,1% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 46 698 | 1 | 11,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 42 177 | 2 | −46,2% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 41 127 | 2 | 0,7% |
| Biržai | 1 | 38 663 | — | 6,8% |
| Visaginas | 2 | 38 555 | 5 | 9,3% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 38 258 | 1 | −8,7% |
| Telšių r. sav. | 2 | 31 532 | 1 | −36,6% |
| Prienų r. sav. | 4 | 29 896 | — | 86,6% |
| Neringa | 1 | 28 621 | 1 | 17,4% |
| Radviliškis | 1 | 27 655 | — | −0,3% |
| Joniškis | 2 | 26 342 | — | 13,9% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 24 732 | — | 0,7% |
| Plungės r. sav. | 2 | 20 970 | — | −1,3% |
| Šilalės r. sav. | 2 | 20 094 | — | −9,5% |
| Gargždai | 1 | 19 955 | 1 | 45,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 17 142 | — | −2,8% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 12 553 | — | 19,9% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 9 687 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 8 850 | 1 | — |
| Pagėgiai | 1 | 8 476 | 2 | — |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 2 | 5 940 | 1 | — |
| Biržų r. sav. | 1 | 5 307 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 1 947 | — | — |
| Pasvalys | 1 | 1 840 | — | — |
| Druskininkų sav. | 1 | 1 245 | — | — |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 485 | — | — |
| Švenčionys | 1 | 0 | — | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 0 | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 0 | 1 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Prienai | 1 | — | — | — |
| Telšiai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4770 — Kitų prekių mažmeninė prekyba, išskyrus prekybą variklinėmis transporto priemonėmis ir motociklais
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- 4772 — Avalynės ir odos gaminių mažmeninė prekyba
- 4773 — Farmacijos prekių mažmeninė prekyba
- 4774 — Kitų medicinos ir ortopedinių prekių mažmeninė prekyba
- 4776 — Gėlių, sodinukų, trąšų, gyvūnų augintinių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba
- 4777 — Laikrodžių, papuošalų ir juvelyrinių dirbinių mažmeninė prekyba
- 4778 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, naujų prekių mažmeninė prekyba