UAB "MVA GRUPĖ" — įmonės kodas 304408536
- Įmonės kodas
- 304408536
- PVN nr.
- LT100010728517
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Sausinės k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Užliedžių sen., Sausinės k., Sausinės g. 2, LT-54312, 54312 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4661 — Žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
75,5 tūkst. €▼ 8,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 66,7%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 754 855 | 138 380 | 53 325 | 108 800 | 4 862 | 211 908 | 228 521 | — |
| Visos pajamos | — | 754 855 | 138 380 | 53 325 | 108 800 | 4 862 | 211 908 | 228 521 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 062 | 27 042 | 48 | 94 657 | 0 | 92 182 | 83 002 | 75 486 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 228 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 444 | 22 980 | 0 | 80 458 | 0 | 91 529 | 82 782 | 75 486 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 539 | 0 | 6 228 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 | 405 468 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 14 845 | 148 442 | 149 368 | 144 546 | 144 059 | 32 909 | 1 435 | 5 200 |
| Visi įsipareigojimai | 405 468 | 414 369 | 524 986 | 526 451 | 437 849 | 446 912 | 244 213 | 129 976 | 58 255 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 5 944 | 28 924 | 28 385 | 108 843 | 102 615 | 194 145 | 276 927 | 352 413 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 224 NACE 4661 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 75 486 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 58 255 €, o nuosavas kapitalas — 352 413 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2021 m.
- 69. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "MVA GRUPĖ" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 75 486 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "MVA GRUPĖ"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "MVA GRUPĖ"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žemės ūkio mašinų, įrangos ir reikmenų didmeninė prekyba“ (EVRK 4661), įsikūrusi Sausinės k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "MVA GRUPĖ"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą