UAB "MV verslas" — įmonės kodas 302416235
- Įmonės kodas
- 302416235
- PVN nr.
- LT100004804614
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Kalesninkų k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Kalesninkų sen., Kalesninkų k., Žalioji g. 21, LT-17185, 17185 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4740 — Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 409 742 | 350 224 | 362 367 | 267 065 | 240 426 | 225 850 | 175 217 | 166 570 | 56 974 | 0 |
| Visos pajamos | 409 742 | 350 224 | 362 367 | 267 065 | 240 426 | 225 850 | 175 217 | 166 570 | 56 974 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 12 298 | 58 175 | 73 | 0 | 42 709 | 17 868 | 0 | 3 204 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 30 501 | 0 | 0 | 0 | 7 477 | 0 | 0 | 4 849 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 11 700 | 55 675 | 73 | 0 | 42 709 | 15 562 | 0 | 2 965 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 30 501 | 0 | 0 | 0 | 7 477 | 0 | 0 | 5 119 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 5 759 | 3 444 | 2 400 | 910 | 695 | 509 | 999 | 1 241 | 377 | 377 |
| Trumpalaikis turtas | 117 062 | 77 507 | 57 429 | 43 974 | 30 061 | 47 076 | 66 162 | 25 391 | 2 436 | 2 436 |
| Visi įsipareigojimai | 236 654 | 183 084 | 106 287 | 91 270 | 84 619 | 58 738 | 62 753 | 27 342 | 558 | 558 |
| Nuosavas kapitalas | −113 833 | −102 133 | −46 458 | −46 386 | −53 863 | −11 153 | 4 408 | −710 | 2 255 | 2 255 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 260 NACE 4740 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "MV verslas" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 558 €, o nuosavas kapitalas — 2 255 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos ir Olandijos uždaroji akcinė bendrovė "DILONA" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Technopolija" | Kaunas | 0 | −48 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Anvekta" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Rakapa" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TELPREKA" | Šiauliai | 0 | 0 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Autovairuotojų mokymo metodikos centras" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "GINSITA" | Ignalina | 0 | 0 | — |
| UAB "Betisa" | Kaunas | 0 | −547 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 70. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "MV verslas" apyvarta?
2024 m. UAB "MV verslas" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "MV verslas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "MV verslas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ (EVRK 4740), įsikūrusi Kalesninkų k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "MV verslas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą