UAB Merlinx — įmonės kodas 302645974
- Įmonės kodas
- 302645974
- PVN nr.
- LT100018773516
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Parko g. 15-2, LT-68218, 68218 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8299 — Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jul 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 311 | 12 375 | 14 512 | 14 183 | 20 403 | 17 749 | 15 617 | 16 454 | 16 147 | 15 562 |
| Visos pajamos | 11 311 | 12 375 | 14 512 | 14 183 | 20 403 | 17 749 | 15 617 | 16 454 | 16 147 | 15 562 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 206 | 898 | 3 036 | 2 054 | 4 493 | 1 498 | 6 971 | 2 962 | 2 370 | 1 984 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 095 | 853 | 2 884 | 1 946 | 4 268 | 1 423 | 6 622 | 2 814 | 2 251 | 1 885 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 965 | 3 715 | 3 548 | 3 929 | 6 194 | 5 201 | 5 146 | 4 063 | 3 797 | 3 552 |
| Trumpalaikis turtas | 9 090 | 5 251 | 6 852 | 5 366 | 6 750 | 8 064 | 14 768 | 12 552 | 12 204 | 12 292 |
| Visi įsipareigojimai | 122 | 265 | 149 | 135 | 457 | 357 | 356 | 167 | 130 | 102 |
| Nuosavas kapitalas | 12 933 | 8 900 | 10 282 | 9 336 | 12 604 | 13 020 | 19 643 | 16 506 | 15 957 | 15 742 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 | 5 250 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 330 NACE 8299 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Merlinx 2024 m. nurodė 15 562 € apyvartą, tai yra 3,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 1 885 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 102 €, o nuosavas kapitalas — 15 742 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Maisto dizainas" | Vilnius | 15 549 | 2 633 | — |
| UAB "Christophorus House" | Vilnius | 15 700 | −703 | — |
| UAB Nordfinex | Vilnius | 15 093 | −123 049 | 1 |
| MB "Begalybės projektai" | Alytus | 14 901 | 3 440 | — |
| MB "Andriuška" | Klaipėda | 14 800 | 1 209 | — |
| UAB Agroinvesticijų fondas | Vilnius | 14 770 | −1 251 | 1 |
| Asociacija Europe Middle East Africa associated partners | Zujūnų k. | 16 482 | 0 | 1 |
| "Amare", MB | Kaunas | 16 514 | −1 848 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Merlinx apyvarta?
2024 m. UAB Merlinx nurodė 15 562 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Merlinx dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 885 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB Merlinx?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Merlinx?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8299), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Merlinx?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą