UAB "MENAR Vilnius" — įmonės kodas 304094929
- Įmonės kodas
- 304094929
- PVN nr.
- 304094929
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Konstitucijos pr. 23, LT-08105, 08105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8559 — Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Sep 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
76 €▲ 104,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 67 532 | 175 880 | 239 072 | 232 164 | 245 893 | 183 242 | 108 379 | — | — | — |
| Visos pajamos | 67 532 | 175 880 | 239 072 | 232 164 | 245 893 | 183 242 | 108 379 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 31 029 | 34 767 | 85 313 | 49 555 | 87 476 | 40 012 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 29 485 | 33 227 | 81 029 | 47 066 | 82 898 | 37 629 | 0 | 0 | 0 | 76 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 016 | 3 936 | 1 760 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 7 | 8 | 5 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 7 963 | 62 403 | 53 514 | 64 289 | 67 107 | 58 446 | 2 270 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 77 908 | 108 504 | 106 765 | 104 294 | 151 674 | 161 238 | 145 643 | 104 480 | 97 158 | 94 451 |
| Visi įsipareigojimai | 26 494 | 55 945 | 58 796 | 52 779 | 45 018 | 59 862 | 16 552 | 7 055 | 1 493 | 1 606 |
| Nuosavas kapitalas | 59 377 | 92 695 | 91 372 | 91 379 | 150 748 | 158 377 | 131 361 | 97 425 | 95 665 | 92 845 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 | 3 012 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 921 NACE 8559 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 76 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 606 €, o nuosavas kapitalas — 92 845 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 34. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2021 m.
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "MENAR Vilnius" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 76 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "MENAR Vilnius"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "MENAR Vilnius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas, niekur kitur nepriskirtas, švietimas“ (EVRK 8559), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "MENAR Vilnius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą