UAB MELE SOLUTIONS — įmonės kodas 302770821
- Įmonės kodas
- 302770821
- PVN nr.
- LT100007017319
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Aušros al. 53, LT-76302, 76302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5225 — Logistikos paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Apr 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
34▲ 3,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 708 071 | 1 633 430 | 1 615 554 | 1 618 309 | 1 681 293 | 1 633 351 | — |
| Visos pajamos | 708 071 | 1 633 430 | 1 615 554 | 1 618 309 | 1 681 293 | 1 633 351 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 845 | 11 907 | 6 856 | 7 701 | 9 064 | 100 029 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 118 | 10 104 | 5 747 | 6 316 | 7 688 | 84 919 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 44 | 45 | 41 | 37 | 33 | 34 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 110 507 | 193 698 | 156 451 | 207 060 | 197 940 | 329 787 | 329 787 |
| Visi įsipareigojimai | 70 278 | 3 475 | 108 105 | 120 371 | 86 448 | 133 376 | 133 376 |
| Nuosavas kapitalas | 40 229 | 108 195 | 97 488 | 103 804 | 111 492 | 196 411 | 196 411 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 18 245 | 18 245 | 18 245 | 18 245 | 18 245 | 18 245 | 18 245 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 715 NACE 5225 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 34 darbuotojų, tai yra 3,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 133 376 €, o nuosavas kapitalas — 196 411 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai logistikos paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.
- 27. vieta — Didžiausi darbdaviai logistikos paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 57. vieta — TOP 100 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai logistikos paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB MELE SOLUTIONS dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB MELE SOLUTIONS?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 34 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB MELE SOLUTIONS?
Pagrindinė veiklos sritis – „Logistikos paslaugų veikla“ (EVRK 5225), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB MELE SOLUTIONS?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą