UAB "Mava" — įmonės kodas 300700190
- Įmonės kodas
- 300700190
- PVN nr.
- LT100003834116
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Varkalių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Nausodžio sen., Varkalių k., Beržų g. 48, LT-90105, 90105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Apr 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 996 | 11 913 | 9 680 | 11 493 | 13 070 | 15 246 | 21 129 | 26 555 | 28 430 | 34 435 |
| Visos pajamos | 9 996 | 11 913 | 9 680 | 11 493 | 13 070 | 15 246 | 21 129 | 26 555 | 28 430 | 34 435 |
| Pelnas prieš mokesčius | 595 | 534 | 263 | 1 812 | 2 291 | 1 326 | 3 060 | 4 219 | 7 277 | 8 369 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 562 | 507 | 250 | 1 721 | 2 176 | 1 260 | 2 904 | 4 008 | 6 913 | 7 942 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 539 | 4 940 | 5 529 | 7 066 | 9 277 | 11 039 | 13 514 | 17 565 | 24 623 | 32 633 |
| Visi įsipareigojimai | 38 | 33 | 271 | 87 | 123 | 625 | 196 | 239 | 384 | 452 |
| Nuosavas kapitalas | 4 501 | 5 008 | 5 258 | 6 979 | 9 154 | 10 414 | 13 318 | 17 326 | 24 239 | 32 181 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 235 NACE 4322 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Mava" 2024 m. nurodė 34 435 € apyvartą, tai yra 21,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonių Plungės r. sav.. Įmonė uždirbo 7 942 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 452 €, o nuosavas kapitalas — 32 181 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Žiltecha" | Paežerės k. | 36 750 | 8 320 | — |
| UAB "Adelinas" | Vilnius | 34 500 | −240 | 1 |
| UAB "Krosnys" | Jasnagurkos k. | 34 530 | 319 | 1 |
| MB "Šilumos forma" | Kaunas | 34 649 | −10 365 | 2 |
| UAB "Santechdarba" | Vilnius | 34 220 | 2 721 | 2 |
| MB "Renceva" | Vilnius | 34 195 | −1 420 | — |
| MB "Funkcionalūs sprendimai" | Jonučių II k. | 34 174 | 684 | 1 |
| MB "Robervita" | Pakalniškių k. | 34 104 | 1 971 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Mava" apyvarta?
2024 m. UAB "Mava" nurodė 34 435 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Mava" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 942 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Mava"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Mava"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ (EVRK 4322), įsikūrusi Varkalių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Mava"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą