UAB Marijampolės automobilių turgus — įmonės kodas 303245132
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 303245132
- PVN nr.
- LT100008379313
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Gamyklų g. 9, LT-68108, 68108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6832 — Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Feb 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
8▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 55 369 | 105 947 | 154 518 | 170 648 | 161 184 | 155 736 | 334 806 | 358 978 | 356 424 | — |
| Visos pajamos | 55 369 | 105 947 | 154 518 | 170 648 | 161 184 | 155 736 | 334 806 | 358 978 | 356 424 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 52 584 | 0 | 3 699 | 9 104 | 795 | 26 565 | 43 825 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 13 723 | 0 | 10 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 382 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 49 954 | 0 | 3 144 | 8 649 | 755 | 22 580 | 20 205 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 13 723 | 0 | 10 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 382 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 73 471 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 742 | 208 043 | 100 000 | 1 103 439 | 1 353 099 |
| Trumpalaikis turtas | 153 931 | 211 509 | 122 979 | 92 610 | 94 862 | 102 950 | 37 642 | 533 750 | 488 923 | 217 910 |
| Visi įsipareigojimai | 240 441 | 155 770 | 77 389 | 43 876 | 37 479 | 185 554 | 164 967 | 532 827 | 1 504 821 | 1 486 184 |
| Nuosavas kapitalas | −13 039 | 55 739 | 45 590 | 48 734 | 57 383 | 58 138 | 80 718 | 100 923 | 87 541 | 84 825 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 374 NACE 6832 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 486 184 €, o nuosavas kapitalas — 84 825 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolė) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį veiklos srityje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 25 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2023 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Marijampolė) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį veiklos srityje 2023 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį veiklos srityje 2022 m.
- 92. vieta — TOP 100 įmonių kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį veiklos srityje 2022 m.
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 64. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Marijampolės automobilių turgus dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB Marijampolės automobilių turgus?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Marijampolės automobilių turgus?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitos, niekur kitur nepriskirtos, nekilnojamojo turto operacijos už atlygį arba pagal sutartį“ (EVRK 6832), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Marijampolės automobilių turgus?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą