UAB "Mantvalda" — įmonės kodas 304892941
- Įmonės kodas
- 304892941
- PVN nr.
- LT100011872213
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Aukštupėnų k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Kupiškio sen., Aukštupėnų k., Marių g. 2, LT-40104, 40104 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 714 500 | 2 908 150 | 12 000 | 20 300 | 41 278 | 169 200 | 138 825 |
| Visos pajamos | 714 500 | 2 908 150 | 12 000 | 20 300 | 41 278 | 169 200 | 138 825 |
| Pelnas prieš mokesčius | 498 604 | 1 831 913 | 0 | 1 800 | 2 915 | 0 | 60 720 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 5 529 | 0 | 0 | 7 184 | 0 |
| Grynasis pelnas | 423 813 | 1 574 226 | 0 | 1 719 | 2 784 | 0 | 51 789 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 5 529 | 0 | 0 | 7 184 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 19 943 | 123 138 | 142 416 | 130 995 | 825 201 | 956 442 | 897 324 |
| Trumpalaikis turtas | 599 051 | 2 178 091 | 1 967 824 | 1 954 403 | 1 172 754 | 1 034 217 | 1 155 489 |
| Visi įsipareigojimai | 192 681 | 302 209 | 116 500 | 89 514 | 138 | 54 | 10 565 |
| Nuosavas kapitalas | 426 313 | 2 000 539 | 1 995 010 | 1 996 729 | 1 999 513 | 1 992 329 | 2 044 118 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Mantvalda" 2024 m. nurodė 138 825 € apyvartą, tai yra 18,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 51 789 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 37,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 565 €, o nuosavas kapitalas — 2 044 118 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Parko valda | Vilnius | 138 938 | −68 052 | 1 |
| MB "13 lapių" | Vilnius | 139 965 | −11 011 | — |
| PK Projektai, UAB | Vilnius | 136 363 | 12 684 | 1 |
| MB ERKA LT | Šalčininkai | 136 000 | 5 586 | — |
| UAB "AS Consulting" | Kaunas | 135 502 | 624 | 2 |
| UAB "Tero modus" | Vilnius | 135 500 | −15 091 | 1 |
| UAB "Žaluona" | Vilnius | 142 196 | 1 175 112 | — |
| UAB "Bonvilis" | Vilnius | 143 638 | 13 016 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 66. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 31. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2020 m.
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 7. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 36. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2019 m.
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2019 m.
- 85. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Mantvalda" apyvarta?
2024 m. UAB "Mantvalda" nurodė 138 825 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Mantvalda" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 51 789 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 37,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Mantvalda"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Mantvalda"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Aukštupėnų k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Mantvalda"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą