UAB "Maleksa" — įmonės kodas 304829987
- Įmonės kodas
- 304829987
- PVN nr.
- LT100011644417
- Regionas / savivaldybė
- Joniškis
- Miestas
- Joniškis
- Adresas
- Joniškis, Vilniaus g. 23-11, LT-84159, 84159 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−20 €▲ 94,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2018–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 254 626 | 347 103 | 4 240 | 1 320 | — | — |
| Visos pajamos | 254 626 | 347 103 | 4 240 | 1 320 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 79 872 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 94 587 | 11 790 | 939 | 393 | 20 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 8 | 14 | 2 | 2 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 915 | 1 373 | 831 | 741 | 451 | 451 |
| Trumpalaikis turtas | 96 308 | 16 080 | 996 | 163 | 82 | 5 |
| Visi įsipareigojimai | 15 851 | 29 668 | 25 832 | 25 848 | 25 870 | 25 813 |
| Nuosavas kapitalas | 82 372 | −12 215 | −24 005 | −24 944 | −25 337 | −25 357 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 000 NACE 4100 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 20 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 25 813 €, o nuosavas kapitalas — −25 357 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2020 m.▼ 72 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Joniškis savivaldybėje 2019 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Maleksa" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 20 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Maleksa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Joniškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Maleksa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą