UAB "Lutora Invest" — įmonės kodas 302935568
- Įmonės kodas
- 302935568
- PVN nr.
- LT100007349417
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Serbentų g. 220A, LT-78151, 78151 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6619 — Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | — | — | 2 490 | 52 731 | 142 602 | 174 252 | 36 549 | 2 105 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | — | — | 2 490 | 52 731 | 142 602 | 174 252 | 36 549 | 2 105 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 655 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 866 | 38 803 | 15 665 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 655 | 1 704 | 1 831 | 0 | 1 122 | 1 859 | 0 | 0 | 0 | 4 767 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 700 |
| Trumpalaikis turtas | 3 614 | 80 | 0 | 0 | 0 | 4 709 | 188 529 | 127 237 | 272 261 | 267 357 |
| Visi įsipareigojimai | 6 029 | 7 799 | 2 310 | 2 310 | 3 464 | 6 400 | 164 354 | 64 258 | 193 688 | 201 251 |
| Nuosavas kapitalas | −2 415 | −4 119 | 1 290 | 1 290 | 168 | −1 691 | 24 175 | 62 979 | 78 644 | 73 877 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 6619 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Lutora Invest" 2024 m. nurodė 2 105 € apyvartą, tai yra 94,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 4 767 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 201 251 €, o nuosavas kapitalas — 73 877 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Fx martin | Utena | 2 205 | −102 882 | — |
| Pay by B UAB | Vilnius | 1 834 | −205 403 | 3 |
| FinCause, UAB | Vilnius | 1 762 | −802 244 | 5 |
| UAB "Wirex" | Vilnius | 2 855 | 116 | 1 |
| UAB Būsto paskolų refinansavimas | Vilnius | 1 309 | −18 052 | 2 |
| "Baltic Investments Corporation" UAB | Vilnius | 1 299 | 1 190 | — |
| Demivolt, UAB | Vilnius | 1 063 | −348 567 | 6 |
| UAB "Investicinių projektų spektras" | Ringaudų k. | 1 015 | −134 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 37. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 42. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2023 m.
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Lutora Invest" apyvarta?
2024 m. UAB "Lutora Invest" nurodė 2 105 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Lutora Invest" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 767 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Lutora Invest"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Lutora Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ (EVRK 6619), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lutora Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą