UAB "Lurista" — įmonės kodas 303320389
- Įmonės kodas
- 303320389
- PVN nr.
- 303320389
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Vytauto Vaitkaus g. 9-29, LT-04333, 04333 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €—
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 95 400 | 196 550 | 1 500 | 189 137 | 55 575 | 235 250 | — | — | — | 0 |
| Visos pajamos | 95 400 | 196 550 | 1 500 | 189 137 | 55 575 | 235 250 | — | — | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 171 | 0 | 133 | 0 | 5 660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 605 | 0 | 8 537 | 0 | 11 790 | 1 904 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 4 | 9 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 969 | 1 738 | 1 525 | 4 458 | 2 462 | 1 758 | 1 055 | 1 055 | 1 055 | 1 055 |
| Trumpalaikis turtas | 14 337 | 236 | 974 | 408 | 19 075 | 8 481 | 7 277 | 7 277 | 7 277 | 7 277 |
| Visi įsipareigojimai | 12 292 | 1 579 | 1 995 | 13 349 | 23 872 | 24 365 | 24 362 | 24 362 | 24 362 | 24 362 |
| Nuosavas kapitalas | 4 014 | 409 | 541 | −7 996 | −2 335 | −14 126 | −16 030 | −16 030 | −16 030 | −16 030 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
UAB "Lurista" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 1 319 vietą tarp 1 409 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 24 362 €, o nuosavas kapitalas — −16 030 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "ALNORA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "SOVA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RĖMĖJAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "EKSPLOREMA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "MEDEMAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TIKIMA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Ritista" | Vilnius | 0 | −775 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "PERVITA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Lurista" apyvarta?
2024 m. UAB "Lurista" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Lurista" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Lurista"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lurista"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą