UAB "Lukas ir ko" — įmonės kodas 301070079
- Įmonės kodas
- 301070079
- PVN nr.
- LT100003439414
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Smalininkai
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Smalininkai, Nemuno g. 55, LT-74223, 74223 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 115 672 | 148 189 | 128 547 | 55 836 | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 115 672 | 148 189 | 128 547 | 55 836 | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 10 349 | 12 010 | 1 975 | 1 198 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 100 | 6 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 10 349 | 12 010 | 1 975 | 1 198 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 25 496 | 14 418 | 9 979 | 4 101 | 4 101 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Trumpalaikis turtas | 28 208 | 37 241 | 53 361 | 37 431 | 35 647 | 37 627 | 37 627 | 37 627 | 37 627 | 37 627 |
| Visi įsipareigojimai | 9 234 | 12 091 | 39 134 | 31 124 | 31 122 | 30 204 | 30 219 | 30 219 | 30 219 | 30 219 |
| Nuosavas kapitalas | 44 470 | 39 568 | 24 613 | 10 601 | 8 626 | 7 428 | 7 413 | 7 413 | 7 413 | 7 413 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 | 43 150 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Lukas ir ko" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 18 vietą tarp 19 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 219 €, o nuosavas kapitalas — 7 413 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Indrė" | Smalininkai | 0 | 0 | — |
| UAB "TRANSMESTA" | Vadžgirio mstl. | 700 | −147 392 | — |
| UAB "ALVILA" | Dainių k. | 1 448 | 398 | — |
| MB "Vaidmoda" | Smalininkai | 1 687 | −2 977 | — |
| UAB "LDK logistics" | Lybiškių k. | 13 737 | −11 232 | 3 |
| MB "Datsveda" | Jurbarkų k. | 37 464 | −24 415 | 2 |
| MB "Daregva" | Gedžių k. | 44 489 | 11 603 | 1 |
| MB "VK Transport" | Dainių k. | 44 570 | 24 843 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Lukas ir ko" apyvarta?
2024 m. UAB "Lukas ir ko" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Lukas ir ko" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Lukas ir ko"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Smalininkai, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lukas ir ko"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą