UAB "Lugabus" — įmonės kodas 153011742
- Įmonės kodas
- 153011742
- PVN nr.
- LT530117411
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Gyvolių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Viekšnių sen., Gyvolių k., Virvytės g. 32, LT-89483, 89483 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Nov 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 250 326 | 250 524 | 240 906 | 225 468 | 219 171 | 260 325 | 250 694 | 254 654 | 64 184 | 0 |
| Visos pajamos | 250 326 | 250 524 | 240 906 | 225 468 | 219 171 | 260 325 | 250 694 | 254 654 | 64 184 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 800 | 2 162 | 3 055 | 2 307 | 255 | 9 116 | 261 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 977 | 16 836 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 800 | 2 162 | 3 055 | 2 307 | 255 | 9 116 | 261 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 977 | 16 836 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 453 | 254 | 122 | 0 | 0 | 0 | 3 021 | 1 980 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19 677 | 17 831 | 21 007 | 25 073 | 28 823 | 38 774 | 36 931 | 28 393 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 26 264 | 22 097 | 22 085 | 23 722 | 27 217 | 28 052 | 28 969 | 20 366 | 6 511 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −6 134 | −4 012 | −956 | 1 351 | 1 606 | 10 722 | 10 983 | 10 007 | −6 511 | 0 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 978 NACE 4711 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Lugabus" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 11 „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Tezara" | Pievėnų k. | 25 313 | 244 | 1 |
| UAB "Ridema" | Rimolių k. 1 | 72 378 | 317 | 2 |
| MB "Kodoni" | Rubikų k. | 79 806 | 461 | — |
| UAB "Rimdara" | Kapėnų k. | 98 334 | 902 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LIUKONA" | Vilnius | 0 | −78 | — |
| UAB "Gegužiukas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "NELEMA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "MONIDA" | Vilnius | 0 | −894 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 96. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Lugabus" apyvarta?
2024 m. UAB "Lugabus" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Lugabus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Lugabus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ (EVRK 4711), įsikūrusi Gyvolių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lugabus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą