UAB Lucid Agreements — įmonės kodas 305506129
- Įmonės kodas
- 305506129
- PVN nr.
- LT100013514218
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Kyviškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Šatrininkų sen., Kyviškių k., Tolimoji g. 1, LT-13132, 13132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6310 — Kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 3 066 | 7 081 | 16 742 | 116 120 |
| Visos pajamos | — | 3 066 | 7 081 | 16 742 | 116 120 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 57 989 | 87 364 | 290 924 | 98 586 | 28 319 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 57 989 | 87 364 | 290 924 | 98 586 | 28 319 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 84 349 | 56 785 | 73 654 | 239 539 |
| Trumpalaikis turtas | 7 839 | 209 709 | 26 468 | 16 228 | 184 305 |
| Visi įsipareigojimai | 63 317 | 388 985 | 469 068 | 571 965 | 357 462 |
| Nuosavas kapitalas | −55 489 | −94 748 | −385 672 | −484 257 | 66 424 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 4 515 | 4 515 | 4 515 | 4 515 | 4 515 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 261 NACE 6310 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Lucid Agreements 2024 m. nurodė 116 120 € apyvartą, tai yra 593,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 7 „Kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 28 319 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 357 462 €, o nuosavas kapitalas — 66 424 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Verslo konsultacijų centras, UAB | Bukiškio k. | 124 724 | 73 726 | 1 |
| UAB "Viešųjų pirkimų technologijos" | Avižienių k. | 41 545 | 16 528 | 1 |
| UAB "Debesynas" | Kaunas | 118 658 | 88 978 | 3 |
| UAB "Informacinių Technologijų Asistavimo Centras" | Vilnius | 113 146 | 24 565 | 2 |
| UAB "Nuoroda" | Vilnius | 112 270 | 3 286 | 1 |
| UAB "Denkora" | Vilnius | 112 078 | 38 548 | 1 |
| MB "Longterm solutions" | Vijūkų k. | 111 581 | −715 | — |
| MB "Data et cetera" | Vilnius | 110 853 | 49 241 | — |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — TOP 100 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Lucid Agreements apyvarta?
2024 m. UAB Lucid Agreements nurodė 116 120 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Lucid Agreements dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 28 319 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Lucid Agreements?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Lucid Agreements?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kompiuterijos infrastruktūros, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų (prieglobos) ir susijusi veikla“ (EVRK 6310), įsikūrusi Kyviškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Lucid Agreements?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą