UAB "Lisera" — įmonės kodas 303232117
- Įmonės kodas
- 303232117
- PVN nr.
- LT100008349715
- Regionas / savivaldybė
- Kauno miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kauno miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kauno miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4775 — Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jan 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 251 | 2 154 | 60 | — | — | — | — | — | 27 964 | 27 729 |
| Visos pajamos | 1 251 | 2 154 | 60 | — | — | — | — | — | 27 964 | 27 729 |
| Pelnas prieš mokesčius | 227 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 52 | 462 | 5 | 5 | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 197 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 52 | 462 | 5 | 5 | 142 | 0 | 0 | 0 | 7 662 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 242 |
| Trumpalaikis turtas | 3 010 | 3 104 | 2 702 | 2 502 | 2 497 | 1 955 | 1 960 | 1 960 | 6 696 | 6 221 |
| Visi įsipareigojimai | 383 | 528 | 589 | 395 | 395 | −4 | 0 | 0 | 4 539 | 11 946 |
| Nuosavas kapitalas | 2 627 | 2 576 | 2 113 | 2 107 | 2 102 | 1 959 | 1 960 | 1 960 | 2 157 | −4 483 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 449 NACE 4775 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Lisera" 2024 m. nurodė 27 729 € apyvartą, tai yra 0,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Kauno miesto savivaldybės teritorija. Įmonė metus baigė patyrusi 7 662 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 946 €, o nuosavas kapitalas — −4 483 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Auros centras" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 35 781 | −24 223 | — |
| MB Lukmark | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 217 255 | 37 087 | 1 |
| UAB RGJ Grupė | Radviliškis | 27 655 | −73 | — |
| MB Domus inspiratus | Vilnius | 27 350 | 2 045 | — |
| MB "Kerintis stilius" | Klaipėda | 28 314 | 2 635 | — |
| MB 4GAMA | Antežerių k. | 28 440 | −9 434 | — |
| UAB "Bodanija" | Vilnius | 28 543 | 13 598 | 1 |
| UAB "Grani" | Neringa | 28 621 | 4 986 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Kauno miesto savivaldybės teritorija) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 12 įmonių prekyba veiklos srityje (Kauno miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausios Kauno miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 22. vieta — Didžiausios Kauno miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Kauno miesto savivaldybės teritorija) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 16 įmonių prekyba veiklos srityje (Kauno miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Lisera" apyvarta?
2024 m. UAB "Lisera" nurodė 27 729 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Lisera" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 7 662 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Lisera"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Lisera"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4775), įsikūrusi Kauno miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lisera"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą