UAB Linlauras — įmonės kodas 302639544
- Įmonės kodas
- 302639544
- PVN nr.
- LT100006355315
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Užuperkasio k.
- Adresas
- Varėnos r. sav., Valkininkų sen., Užuperkasio k., Užuperkasio g. 37, LT-65443, 65443 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1628 — Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−470 €▲ 97,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 54 999 | 28 957 | 23 675 | 32 035 | 40 046 | 48 071 | 17 378 | 44 814 | 20 017 | — |
| Visos pajamos | 54 999 | 28 957 | 23 675 | 32 035 | 40 046 | 48 071 | 17 378 | 44 814 | 20 017 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 6 052 | 13 931 | 9 512 | 28 040 | 12 455 | 4 201 | 30 959 | 40 006 | 21 568 | 470 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 6 074 | 13 931 | 9 512 | 28 040 | 12 455 | 4 201 | 30 959 | 40 006 | 21 568 | 470 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | — |
| Ilgalaikis turtas | 7 927 | 5 038 | 3 551 | 1 130 | 858 | 1 356 | 1 413 | 1 555 | 1 682 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 50 888 | 34 972 | 21 125 | 32 146 | 32 414 | 42 506 | 37 105 | 17 019 | 13 015 | 12 883 |
| Visi įsipareigojimai | 29 552 | 24 678 | 18 856 | 55 496 | 67 947 | 82 738 | 108 353 | 128 415 | 146 106 | 144 762 |
| Nuosavas kapitalas | 29 263 | 15 332 | 5 820 | −22 220 | −34 675 | −38 876 | −69 835 | −109 841 | −131 409 | −131 879 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 192 NACE 1628 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 470 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 144 762 €, o nuosavas kapitalas — −131 879 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2023 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 92. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Linlauras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 470 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB Linlauras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba“ (EVRK 1628), įsikūrusi Užuperkasio k., Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Linlauras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą