UAB "Laknova" — įmonės kodas 302848273
- Įmonės kodas
- 302848273
- PVN nr.
- LT100009055817
- Regionas / savivaldybė
- Visaginas
- Miestas
- Visaginas
- Adresas
- Visaginas, Statybininkų g. 5-43, LT-31137, 31137 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Aug 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−8 704 €▲ 71,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 268 279 | 401 532 | 755 910 | 541 579 | 205 904 | 922 905 | 204 639 | 765 110 | 644 | — |
| Visos pajamos | 268 279 | 401 532 | 755 910 | 541 579 | 205 904 | 922 905 | 204 639 | 765 110 | 644 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 43 957 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 37 363 | 36 795 | 66 048 | 17 611 | 0 | 38 700 | 11 925 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 508 | 0 | 0 | 50 196 | 30 419 | 8 704 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 13 694 | 9 330 | 3 418 | 245 | 0 | 0 | 0 | 715 | 1 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 132 983 | 165 982 | 211 931 | 176 115 | 70 516 | 179 221 | 213 537 | 56 021 | 27 274 | 18 067 |
| Visi įsipareigojimai | 106 711 | 107 374 | 97 363 | 97 234 | 40 192 | 110 197 | 132 588 | 25 983 | 26 941 | 26 437 |
| Nuosavas kapitalas | 39 966 | 67 938 | 117 986 | 79 126 | — | 69 024 | 80 949 | 30 753 | 334 | −8 370 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 8 704 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 26 437 €, o nuosavas kapitalas — −8 370 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Visaginas) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2023 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai IT ir ryšiai veiklos srityje (Visaginas) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 16 įmonių IT ir ryšiai veiklos srityje (Visaginas) pagal apyvartą 2023 m.
- 4. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Visaginas savivaldybėje 2022 m.
- 6. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2022 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 28. vieta — Didžiausios Visaginas įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2022 m.▼ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2022 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2021 m.
- 46. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2021 m.
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas savivaldybėje 2021 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Visaginas įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.
- 13. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.
- 13. vieta — Didžiausios Visaginas įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2020 m.
- 19. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausios Visaginas įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 57. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės IT ir ryšiai veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Laknova" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 704 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Laknova"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Laknova"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Visaginas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Laknova"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą