UAB "Kuoras" — įmonės kodas 302576994
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 302576994
- PVN nr.
- LT100005839017
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Gulbių k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Bilionių sen., Gulbių k., Žemaičių pl. 18, LT-75403, 75403 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Dec 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
47,1 tūkst. €▲ 94,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 218 780 | 175 526 | 1 989 902 | 2 369 315 | 1 553 309 | 826 371 | 991 408 | — | — | — |
| Visos pajamos | 218 780 | 175 526 | 1 989 902 | 2 369 315 | 1 553 309 | 826 371 | 991 408 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 24 318 | 4 187 | 120 670 | 77 389 | 114 422 | 135 149 | 0 | 0 | 0 | 49 280 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 409 450 | 77 763 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 23 710 | 3 661 | 102 376 | 65 516 | 103 285 | 114 616 | 0 | 0 | 24 172 | 47 062 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 409 450 | 83 486 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 29 | 17 | 11 | 9 | 3 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 275 729 | 249 958 | 239 078 | 266 187 | 215 906 | 176 595 | 388 548 | 377 277 | 377 277 | 67 383 |
| Trumpalaikis turtas | 15 126 | 90 153 | 467 742 | 340 157 | 721 218 | 877 666 | 537 834 | 125 129 | 116 833 | 105 214 |
| Visi įsipareigojimai | 81 147 | 146 123 | 429 837 | 556 040 | 398 110 | 381 845 | 500 750 | 533 812 | 501 344 | 180 617 |
| Nuosavas kapitalas | 40 728 | 44 389 | 146 765 | 195 781 | 299 066 | 413 682 | 4 232 | −79 254 | −55 082 | −8 020 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 47 062 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 180 617 €, o nuosavas kapitalas — −8 020 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 26. vieta — Didžiausios Šilalės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausios Šilalės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 7. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Didžiausios Šilalės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 38. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės statyba veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Kuoras" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 47 062 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Kuoras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Kuoras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Gulbių k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Kuoras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą