UAB "Kelmės statyba" — įmonės kodas 162519946
- Įmonės kodas
- 162519946
- PVN nr.
- LT625199419
- Regionas / savivaldybė
- Kelmė
- Miestas
- Kelmė
- Adresas
- Kelmė, Aukštoji g. 4, LT-86111, 86111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 34 350 | 36 715 | 108 671 | 57 429 | 88 541 | 60 384 | 11 957 | 58 350 | 13 918 | 0 |
| Visos pajamos | 34 350 | 36 715 | 108 671 | 57 429 | 88 541 | 60 384 | 11 957 | 58 350 | 13 918 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 60 954 | 0 | 0 | 0 | 30 703 | 175 333 | 344 706 | 170 329 | 111 322 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 213 |
| Grynasis pelnas | 57 617 | 168 961 | 320 599 | 33 935 | 28 986 | 166 478 | 292 297 | 161 810 | 105 731 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 213 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 51 064 | 45 896 | 12 384 | 5 189 | 29 220 | 23 081 | 16 385 | 73 | 5 432 | 3 621 |
| Trumpalaikis turtas | 114 777 | 52 339 | 402 820 | 63 566 | 97 949 | 172 689 | 345 143 | 281 209 | 32 704 | 9 546 |
| Visi įsipareigojimai | 8 710 | 12 139 | 83 509 | 23 079 | 52 666 | 18 733 | 59 147 | 16 854 | 7 977 | 1 221 |
| Nuosavas kapitalas | 157 131 | 86 096 | 331 695 | 45 856 | 74 842 | 177 320 | 302 618 | 264 428 | 30 159 | 11 946 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Kelmės statyba" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 7 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Kelmė. Įmonė metus baigė patyrusi 18 213 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 221 €, o nuosavas kapitalas — 11 946 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Aldorado" | Kelmė | 6 430 | −8 370 | 2 |
| MB "Mindaila" | Kelmė | 13 783 | 8 278 | — |
| MB "Klesa" | Kelmė | 25 600 | 3 255 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "AUTOSTAPA" | Kelmė | 53 243 | −4 290 | 6 |
| UAB "ALNORA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Bendra Lietuvos - Čekijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "Havirovas" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "SOVA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RĖMĖJAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Kelmė) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2024 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Kelmė) 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Kelmė) 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė mieste 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 20 įmonių statyba veiklos srityje (Kelmė) pagal apyvartą 2023 m.
- 55. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2023 m.▼ 56 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2021 m.
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmė savivaldybėje 2021 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2020 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2020 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2019 m.
- 55. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Kelmės statyba" apyvarta?
2024 m. UAB "Kelmės statyba" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Kelmės statyba" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 18 213 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Kelmės statyba"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Kelmės statyba"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Kelmė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Kelmės statyba"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą