UAB "Keglita" — įmonės kodas 301069543
- Įmonės kodas
- 301069543
- PVN nr.
- LT100003421119
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Vėtrungių g. 358A-8, LT-93132, 93132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0210 — Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 165 162 | 153 361 | 84 449 | 499 530 | 685 090 | 152 165 | 180 574 | 381 146 | 170 790 | 114 357 |
| Visos pajamos | 165 162 | 153 361 | 84 449 | 499 530 | 685 090 | 152 165 | 180 574 | 381 146 | 170 790 | 114 357 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 323 | 0 | 89 268 | 158 083 | 0 | 1 655 | 67 389 | 0 | 30 321 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 17 696 | 0 | 14 317 | 0 | 0 | 80 431 | 0 | 0 | 40 316 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 057 | 0 | 76 562 | 139 274 | 0 | 1 655 | 64 344 | 0 | 28 955 |
| Grynasis nuostolis | 17 696 | 0 | 14 317 | 0 | 0 | 80 431 | 0 | 0 | 40 316 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 161 381 | 177 250 | 211 607 | 248 003 | 164 545 | 375 594 | 237 609 | 231 200 | 741 578 | 677 435 |
| Trumpalaikis turtas | 142 664 | 177 866 | 199 108 | 281 992 | 398 739 | 172 352 | 420 417 | 357 985 | 428 970 | 246 822 |
| Visi įsipareigojimai | 16 496 | 62 244 | 132 161 | 174 879 | 158 891 | 223 940 | 335 670 | 204 041 | 825 719 | 546 817 |
| Nuosavas kapitalas | 197 553 | 202 876 | 188 558 | 265 120 | 404 393 | 324 006 | 325 661 | 383 742 | 343 427 | 372 382 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 197 NACE 0210 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Keglita" 2024 m. nurodė 114 357 € apyvartą, tai yra 33,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 28 955 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 25,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 546 817 €, o nuosavas kapitalas — 372 382 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Melgarda" | Vilnius | 113 198 | 17 549 | 1 |
| UAB "Uosė" | Vilnius | 115 984 | −6 825 | 1 |
| UAB "FORESTIN LT" | Noreikiškių k. | 117 215 | −1 458 | 6 |
| UAB "Nils Lundberg" | Vilnius | 111 048 | 24 698 | 1 |
| UAB "Baltlustra" | Vilnius | 119 892 | 20 446 | 1 |
| UAB "Aldoris" | Vilnius | 107 398 | 55 847 | 13 |
| UAB "Forlitas" | Vilnius | 122 672 | 43 271 | 1 |
| UAB "Baltijos gilė" | Vilnius | 105 838 | 67 939 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 13 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 35. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2024 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 12 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 22. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — TOP 100 įmonių miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 40 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.▲ 54 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — TOP 100 įmonių miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2022 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.
- 77. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.
- 44. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2020 m.
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 7. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2019 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2019 m.
- 47. vieta — Didžiausios Neringa įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Keglita" apyvarta?
2024 m. UAB "Keglita" nurodė 114 357 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Keglita" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 28 955 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 25,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Keglita"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Keglita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla“ (EVRK 0210), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Keglita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą