UAB "Kaštonų kalva" — įmonės kodas 303279444
- Įmonės kodas
- 303279444
- PVN nr.
- LT100009645212
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Gedimino pr. 10-7, LT-01103, 01103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Apr 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
6 584 €▼ 14,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 857 | 24 603 | 51 033 | 25 381 | 37 139 | 49 047 | 36 334 | 30 660 | 10 259 | — |
| Visos pajamos | 23 857 | 24 603 | 51 033 | 25 381 | 37 139 | 49 047 | 36 334 | 30 660 | 10 259 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 676 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 931 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 545 | 0 | 8 162 | 0 | 1 808 | 16 528 | 9 555 | 694 441 | 7 740 | 6 584 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 731 | 0 | 15 801 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 895 | 42 169 | 39 808 | 31 453 | 25 311 | 21 237 | 13 951 | 79 741 | 77 799 | 77 555 |
| Trumpalaikis turtas | 13 229 | 9 088 | 24 739 | 20 468 | 26 630 | 22 565 | 31 068 | 253 965 | 256 656 | 264 361 |
| Visi įsipareigojimai | 6 488 | 49 665 | 54 649 | 57 895 | 50 199 | 22 281 | 12 832 | 6 968 | 879 | 656 |
| Nuosavas kapitalas | 7 636 | 1 905 | 10 066 | −5 735 | 4 993 | 21 521 | 32 496 | 326 937 | 334 676 | 341 260 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 6 584 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 656 €, o nuosavas kapitalas — 341 260 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.▼ 46 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės švietimas veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
- 90. vieta — TOP 100 įmonių sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Kaštonų kalva" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 584 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Kaštonų kalva"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Kaštonų kalva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Kaštonų kalva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą