UAB "Jurama" — įmonės kodas 304807859
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 304807859
- PVN nr.
- LT100011940716
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Islandijos pl. 91, LT-49176, 49176 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−139,9 tūkst. €▼ 291,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 50,0%
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 116 897 | 54 453 | 56 768 | 9 434 | 14 034 | 4 160 | — |
| Visos pajamos | 116 897 | 54 453 | 56 768 | 9 434 | 14 034 | 4 160 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 51 824 | 2 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 16 452 | 7 775 | 9 564 | 35 721 | 139 891 |
| Grynasis pelnas | 51 824 | 2 077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 16 452 | 7 775 | 9 564 | 35 721 | 139 891 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 52 299 | 9 199 | 2 250 | 1 801 | 0 | 0 | 9 960 |
| Trumpalaikis turtas | 4 512 | 56 485 | 47 775 | 33 481 | 54 148 | 631 178 | 1 723 956 |
| Visi įsipareigojimai | 242 | 6 783 | 7 576 | 608 | 29 038 | 641 789 | 1 843 418 |
| Nuosavas kapitalas | 56 824 | 58 901 | 42 449 | 34 674 | 25 110 | −10 611 | −109 502 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 139 891 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 843 418 €, o nuosavas kapitalas — −109 502 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Jurama" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 139 891 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Jurama"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Jurama"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jurama"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą