UAB "JUMANTA" — įmonės kodas 302410054
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 302410054
- PVN nr.
- LT100012696516
- Regionas / savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Miestas
- Kauno m. sav.
- Adresas
- Kauno m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4942 — Perkraustymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−97,8 tūkst. €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3—
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 908 | 2 154 325 | 3 000 561 | — |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 908 | 2 154 325 | 3 000 561 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 157 | 34 500 | 69 103 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 795 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 833 | 29 313 | 58 259 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 97 795 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 5 | 3 | 6 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 500 | 212 554 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 91 | 91 | 91 | 91 | 58 493 | 874 723 | 1 236 330 | 822 473 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 569 | 966 486 | 1 360 293 | 917 372 |
| Nuosavas kapitalas | 91 | 91 | 91 | 91 | 1 924 | 31 237 | 89 496 | −94 899 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 69 NACE 4942 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 97 795 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 917 372 €, o nuosavas kapitalas — −94 899 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai perkraustymo veikla veiklos srityje 2024 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 9. vieta — Didžiausios Kauno m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno m. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "JUMANTA" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 97 795 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "JUMANTA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "JUMANTA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Perkraustymo veikla“ (EVRK 4942), įsikūrusi Kauno m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "JUMANTA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą