UAB "Jolresta" — įmonės kodas 303299023
- Įmonės kodas
- 303299023
- PVN nr.
- LT100008561111
- Regionas / savivaldybė
- Akmenės r. sav.
- Miestas
- Kepurlaukių k. 1
- Adresas
- Akmenės r. sav., Akmenės sen., Kepurlaukių k. 1, LT-85353, 85353 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4221 — Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Apr 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 52 523 | 141 439 | 85 026 | 78 853 | 15 824 | 45 304 | 23 262 | 117 251 | 63 997 | 0 |
| Visos pajamos | 52 523 | 141 439 | 85 026 | 78 853 | 15 824 | 45 304 | 23 262 | 117 251 | 63 997 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 004 | 50 386 | 25 222 | 1 005 | 0 | 2 041 | 0 | 28 915 | 16 206 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 834 | 0 | 8 039 | 0 | 0 | 19 818 |
| Grynasis pelnas | 14 253 | 47 867 | 23 961 | 955 | 0 | 1 939 | 0 | 27 469 | 13 774 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 834 | 0 | 8 039 | 0 | 0 | 19 818 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 54 564 | 41 442 | 16 467 | 29 775 | 21 175 | 16 914 | 12 651 | 8 389 | 4 127 | 3 324 |
| Trumpalaikis turtas | 13 514 | 56 885 | 85 372 | 57 876 | 4 725 | 14 917 | 7 449 | 51 422 | 59 344 | 9 512 |
| Visi įsipareigojimai | 29 456 | 16 939 | 19 239 | 25 667 | 216 | 4 208 | 516 | 12 758 | 2 645 | 68 |
| Nuosavas kapitalas | 23 676 | 71 543 | 77 857 | 61 165 | 25 684 | 27 623 | 19 584 | 47 053 | 60 826 | 12 768 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 4221 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Jolresta" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ veiklos srities įmonių Akmenės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 19 818 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 68 €, o nuosavas kapitalas — 12 768 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Šilutės hidrogeologija" | Šilutė | 0 | −2 172 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Reganta" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Maelvita" | Klaipėda | 0 | −5 944 | — |
| UAB "Geoversmė" | Alytus | 0 | 0 | — |
| UAB "Servtechnika" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Rosmos statyba" | Karmėlava | 0 | −1 178 | — |
| UAB "Andrekus" | Velžio k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Šulinys" | Gargždai | 450 | 116 | — |
Įtraukta į reitingus
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Akmenės r. sav.) 2023 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba veiklos srityje 2022 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Akmenės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 91. vieta — Didžiausios Akmenės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Akmenės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Akmenės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Jolresta" apyvarta?
2024 m. UAB "Jolresta" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Jolresta" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 19 818 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Jolresta"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Jolresta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ (EVRK 4221), įsikūrusi Kepurlaukių k. 1, Akmenės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jolresta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą