UAB "Jokava" — įmonės kodas 304980081
- Įmonės kodas
- 304980081
- PVN nr.
- 304980081
- Regionas / savivaldybė
- Joniškis
- Miestas
- Joniškis
- Adresas
- Joniškis, Atgajos g. 8, LT-84143, 84143 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4399 — Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 52 264 | 57 000 | 53 036 | 57 823 | 61 382 | 61 789 |
| Visos pajamos | 52 264 | 57 000 | 53 036 | 57 823 | 61 382 | 61 789 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 913 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 727 | 966 | 3 886 | 1 719 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 913 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 13 377 | 10 731 | 15 916 | 12 554 | 9 193 |
| Trumpalaikis turtas | 137 | 591 | 1 284 | 244 | 5 144 | 2 450 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 2 553 | 0 | 255 | 122 | −4 |
| Nuosavas kapitalas | 137 | 11 686 | 12 244 | 16 079 | 17 784 | 11 871 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 668 NACE 4399 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Jokava" 2024 m. nurodė 61 789 € apyvartą, tai yra 0,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonių Joniškis. Įmonė metus baigė patyrusi 5 913 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −4 €, o nuosavas kapitalas — 11 871 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Skardos draugai | Kaunas | 61 305 | 24 787 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Salmeta" | Kaunas | 62 410 | 6 637 | 5 |
| MB Besas | Vilnius | 62 505 | 8 392 | — |
| MB Aukštalipiai | Kaunas | 60 984 | 20 147 | 2 |
| UAB "EGLARTA" | Patamulšėlio k. | 62 662 | −9 500 | 3 |
| UAB "Solnovus" | Klaipėda | 60 804 | −6 974 | 3 |
| UAB "Med. paslaugos" | Kaunas | 63 000 | 148 | 2 |
| MB "Madeira LT" | Megučionių k. | 60 577 | 15 092 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Joniškis) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 19 įmonių statyba veiklos srityje (Joniškis) pagal apyvartą 2024 m.
- 89. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Joniškis) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 18 įmonių statyba veiklos srityje (Joniškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Joniškis) 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis mieste 2023 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 85. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 74. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 80. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Jokava" apyvarta?
2024 m. UAB "Jokava" nurodė 61 789 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Jokava" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 913 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Jokava"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Jokava"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ (EVRK 4399), įsikūrusi Joniškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jokava"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą