UAB "Ironet" — įmonės kodas 305441521
- Įmonės kodas
- 305441521
- PVN nr.
- LT100012992411
- Regionas / savivaldybė
- Joniškis
- Miestas
- Joniškis
- Adresas
- Joniškis, Vilniaus g. 23-11, LT-84159, 84159 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jan 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−1 078 €▼ 270,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2020–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 149 874 | 123 955 | 21 489 | — |
| Visos pajamos | 149 874 | 123 955 | 21 489 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 30 732 | 0 | 633 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 29 677 | 0 | 1 078 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 5 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 58 490 | 4 734 | 5 366 | 3 651 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 179 | 1 179 | 542 |
| Nuosavas kapitalas | 33 232 | 3 555 | 4 187 | 3 109 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 000 NACE 4100 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 078 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 542 €, o nuosavas kapitalas — 3 109 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Joniškis) 2023 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2022 m.▼ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2021 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 51. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2020 m.
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškis savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Ironet" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 1 078 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Ironet"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Ironet"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Joniškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Ironet"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą