UAB "Intro Energy" — įmonės kodas 302995871
- Įmonės kodas
- 302995871
- PVN nr.
- LT100007482617
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Atuonių k. 1
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Raudėnų sen., Atuonių k. 1, LT-81328, 81328 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Feb 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−6 864 €▼ 1 912,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 772 | 31 072 | 318 | 24 818 | 97 800 | 71 648 | 45 975 | — | — | — |
| Visos pajamos | 3 772 | 31 072 | 318 | 24 818 | 97 800 | 71 648 | 45 975 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 889 | 0 | 0 | 1 305 | 20 619 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 542 | 1 117 | 0 | 0 | 1 307 | 3 775 | 1 176 | 341 | 6 864 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 53 333 | 53 333 | 53 333 | 53 333 | 53 333 | 0 | 119 024 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 661 | 203 | 15 658 | 6 244 | 54 534 | 89 624 | 42 130 | 41 406 | −1 292 | 5 988 |
| Visi įsipareigojimai | 121 | 2 206 | 72 111 | 61 392 | 89 064 | 125 461 | 81 742 | 28 861 | 105 529 | 649 |
| Nuosavas kapitalas | 540 | −2 003 | −3 120 | −1 815 | 18 803 | 17 496 | 13 721 | 12 545 | 12 203 | 5 339 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 214 NACE 3312 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 6 864 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 649 €, o nuosavas kapitalas — 5 339 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Intro Energy" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 6 864 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Intro Energy"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Intro Energy"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 3312), įsikūrusi Atuonių k. 1, Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Intro Energy"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą