UAB "Intersistema" — įmonės kodas 151471756
- Įmonės kodas
- 151471756
- PVN nr.
- LT514717515
- Regionas / savivaldybė
- Kalvarija
- Miestas
- Kalvarija
- Adresas
- Kalvarija, Laisvės g. 13, LT-69206, 69206 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
777 €▲ 101,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 84,6%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 927 810 | 968 745 | 1 034 224 | 1 131 551 | 1 170 647 | 402 593 | 161 049 | 369 938 | 329 431 | — |
| Visos pajamos | 927 810 | 968 745 | 1 034 224 | 1 131 551 | 1 170 647 | 402 593 | 161 049 | 369 938 | 329 431 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 30 997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 26 172 | 17 376 | 22 679 | 24 305 | 11 122 | 0 | 3 928 | 7 373 | 0 | 777 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 266 | 0 | 0 | 46 679 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 47 | 46 | 25 | 13 | 16 | 13 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 196 999 | 272 929 | 255 769 | 239 776 | 264 939 | 237 731 | 213 512 | 189 611 | 168 151 | 156 058 |
| Trumpalaikis turtas | 52 431 | 54 163 | 54 139 | 87 457 | 72 564 | 28 170 | 110 553 | 40 559 | 27 926 | 19 175 |
| Visi įsipareigojimai | 95 329 | 159 558 | 116 489 | 109 420 | 109 680 | 114 596 | 130 294 | 81 628 | 80 954 | 58 934 |
| Nuosavas kapitalas | 154 101 | 171 477 | 194 156 | 218 461 | 229 583 | 152 316 | 156 244 | 163 617 | 116 938 | 117 715 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 777 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 84,6% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 58 934 €, o nuosavas kapitalas — 117 715 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai Kalvarija savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Kalvarija įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2022 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai Kalvarija savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Kalvarija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės restoranų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Kalvarija savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausios Kalvarija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2021 m.
- 49. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2020 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Kalvarija savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausios Kalvarija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
- 6. vieta — Didžiausios Kalvarija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
- 10. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Kalvarija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Intersistema" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 777 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Intersistema"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Intersistema"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Kalvarija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Intersistema"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą