UAB Infes Group — įmonės kodas 304065411
- Įmonės kodas
- 304065411
- PVN nr.
- 304065411
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Švitrigailos g. 19-103, LT-03228, 03228 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
6,1 mln €▲ 20,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 81 448 | 240 405 | 281 315 | 579 282 | 648 028 | 4 397 622 | 5 048 649 | 6 125 223 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 500 | 1 503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 81 448 | 240 405 | 281 315 | 579 282 | 648 028 | 4 397 622 | 5 048 649 | 6 089 152 |
| Grynasis nuostolis | 500 | 1 503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 000 | 7 396 | 7 396 | 7 396 | 8 646 | 8 646 | 358 647 | 3 137 147 | 5 185 897 |
| Trumpalaikis turtas | 2 081 | 626 | 172 | 2 380 | 1 345 | 6 361 | 7 611 | 3 349 986 | 4 419 277 | 7 157 891 |
| Visi įsipareigojimai | 81 | 1 129 | 7 976 | 5 073 | 5 075 | 5 353 | 281 | 118 595 | 117 737 | 1 814 397 |
| Nuosavas kapitalas | 2 000 | 497 | −408 | 4 703 | 3 666 | 9 654 | 15 976 | 3 590 038 | 7 438 687 | 10 522 615 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 6 089 152 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 814 397 €, o nuosavas kapitalas — 10 522 615 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 37. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2023 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Infes Group dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 089 152 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB Infes Group?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Infes Group?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Infes Group?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą