UAB INBUSTUS — įmonės kodas 302593748
- Įmonės kodas
- 302593748
- PVN nr.
- LT100005929319
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, G. D. Kuverto g. 17A-8, LT-93127, 93127 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 106 | 66 445 | 59 651 | 90 576 | 136 733 | 224 150 | 258 648 | 209 374 | 142 442 | 145 056 |
| Visos pajamos | 20 106 | 66 445 | 59 651 | 90 576 | 136 733 | 224 150 | 258 648 | 209 374 | 142 442 | 145 056 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 246 | 52 230 | 11 302 | 42 771 | 43 334 | 147 742 | 157 509 | 100 229 | 42 635 | 30 651 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 246 | 49 829 | 10 689 | 40 619 | 40 988 | 140 100 | 149 635 | 95 214 | 40 489 | 29 111 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 409 | 48 511 | 48 903 | 41 810 | 94 505 | 77 912 | 98 122 | 84 711 | 66 373 | 55 974 |
| Trumpalaikis turtas | 3 735 | 29 630 | 12 531 | 14 746 | 13 940 | 160 583 | 242 014 | 198 388 | 207 342 | 149 899 |
| Visi įsipareigojimai | 8 744 | 38 912 | 31 516 | 36 019 | 79 168 | 93 553 | 103 802 | 69 198 | 50 333 | 45 901 |
| Nuosavas kapitalas | −1 600 | 39 229 | 29 918 | 20 537 | 29 277 | 144 942 | 236 334 | 213 901 | 201 449 | 159 972 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Trumpai
UAB INBUSTUS 2024 m. nurodė 145 056 € apyvartą, tai yra 1,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 7 „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 29 111 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 20,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 45 901 €, o nuosavas kapitalas — 159 972 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija AG CAP | Neringa | 114 654 | 412 301 | 1 |
| MB Juodasis perlas | Neringa | 79 321 | 48 726 | — |
| MB Realistai | Neringa | 74 686 | 43 377 | — |
| UAB Rebesta | Vilnius | 145 472 | 39 455 | 1 |
| UAB "Laimita" | Klaipėda | 142 726 | 24 868 | 3 |
| UAB "Kapitalo ekspertai" | Vilnius | 149 537 | 6 996 | 2 |
| UAB "NTA namas" | Klaipėda | 140 432 | 4 756 | — |
| Mažoji bendrija "Resteita" | Telšiai | 138 264 | 17 755 | — |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 45. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 50. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.▼ 74 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.▲ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB INBUSTUS apyvarta?
2024 m. UAB INBUSTUS nurodė 145 056 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB INBUSTUS dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 29 111 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 20,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB INBUSTUS?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB INBUSTUS?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės UAB INBUSTUS?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą