Mažoji bendrija "Resteita" — įmonės kodas 303172047
- Įmonės kodas
- 303172047
- PVN nr.
- LT100009111418
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Alyvų skg. 10, LT-87347, 87347 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Oct 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 89 681 | 45 780 | 69 593 | 27 493 | 234 854 | 536 493 | 592 477 | 211 992 | 86 975 | 138 264 |
| Visos pajamos | 89 681 | 45 780 | 69 593 | 27 493 | 234 854 | 536 493 | 592 477 | 211 992 | 86 975 | 138 264 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 179 | 0 | 0 | 0 | 68 357 | 67 018 | 126 967 | 37 124 | 11 284 | 21 502 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 7 002 | 0 | 6 185 | 0 | 65 589 | 55 875 | 107 851 | 31 542 | 9 591 | 17 755 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 15 379 | 0 | 2 030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 5 032 | 4 194 | 3 327 | 2 459 | 1 592 | 724 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 9 980 | 1 663 | 5 296 | 2 993 | 272 705 | 339 185 | 290 074 | 378 909 | 368 761 | 387 293 |
| Visi įsipareigojimai | 991 | 9 219 | 5 799 | 4 660 | 207 917 | 217 629 | 59 944 | 117 238 | 97 705 | 98 273 |
| Nuosavas kapitalas | 14 021 | −3 362 | 2 824 | 792 | 66 380 | 122 280 | 230 131 | 261 672 | 271 264 | 289 021 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Trumpai
Mažoji bendrija "Resteita" 2024 m. nurodė 138 264 € apyvartą, tai yra 59,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Telšiai. Įmonė uždirbo 17 755 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 98 273 €, o nuosavas kapitalas — 289 021 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Sadvesta" | Klaipėda | 137 371 | 14 167 | 1 |
| UAB "NTA namas" | Klaipėda | 140 432 | 4 756 | — |
| UAB "Rarex" | Vilnius | 135 946 | −37 092 | 1 |
| UAB "Du procentai NT" | Aukštelkės k. | 135 460 | 461 | 6 |
| UAB "Superšeimininkas" | Vilnius | 135 447 | 10 520 | 1 |
| UAB "Investicija pro" | Vilnius | 135 294 | −4 378 | 3 |
| MB "Mickus NT" | Vilnius | 134 786 | 11 340 | — |
| UAB MOLĖTAI PV | Molėtai | 134 292 | −67 980 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — TOP 24 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Telšiai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Telšiai) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — TOP 21 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Telšiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Telšiai) 2023 m.
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 86. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažoji bendrija "Resteita" apyvarta?
2024 m. Mažoji bendrija "Resteita" nurodė 138 264 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažoji bendrija "Resteita" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 17 755 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,8%.
Kokia veikla užsiima Mažoji bendrija "Resteita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės Mažoji bendrija "Resteita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą