UAB "Du procentai NT" — įmonės kodas 305907766
- Įmonės kodas
- 305907766
- PVN nr.
- LT100015067712
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Aukštelkės k.
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Šiaulių kaimiškoji sen., Aukštelkės k., Ilgoji g. 6D, LT-80196, 80196 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 800 | 168 177 | 596 012 | 135 460 |
| Visos pajamos | 6 800 | 168 177 | 596 012 | 135 460 |
| Pelnas prieš mokesčius | 806 | 14 789 | 61 092 | 485 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 766 | 14 050 | 51 928 | 461 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 2 | 3 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 1 179 | 28 368 | 200 403 | 197 243 |
| Trumpalaikis turtas | 5 448 | 198 618 | 130 710 | 206 059 |
| Visi įsipareigojimai | 3 361 | 210 069 | 263 459 | 404 327 |
| Nuosavas kapitalas | 3 266 | 16 917 | 67 654 | 62 076 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Du procentai NT" 2024 m. nurodė 135 460 € apyvartą, tai yra 77,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė uždirbo 461 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 404 327 €, o nuosavas kapitalas — 62 076 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Patikimas brokeris" | Vijolių k. | 81 022 | 26 059 | — |
| UAB "Midesta" | Kužiai | 39 142 | 19 777 | 1 |
| MB "Aubu services" | Bubių k. | 33 058 | 32 413 | — |
| UAB "Superšeimininkas" | Vilnius | 135 447 | 10 520 | 1 |
| UAB "Investicija pro" | Vilnius | 135 294 | −4 378 | 3 |
| UAB "Rarex" | Vilnius | 135 946 | −37 092 | 1 |
| MB "Mickus NT" | Vilnius | 134 786 | 11 340 | — |
| UAB MOLĖTAI PV | Molėtai | 134 292 | −67 980 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — TOP 25 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 79 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 2. vieta — TOP 25 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) 2023 m.
- 25. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 68 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 67. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 93. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Du procentai NT" apyvarta?
2024 m. UAB "Du procentai NT" nurodė 135 460 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Du procentai NT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 461 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Du procentai NT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Du procentai NT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Aukštelkės k., Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Du procentai NT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą