UAB "Ihenrika" — įmonės kodas 300582429
- Įmonės kodas
- 300582429
- PVN nr.
- 300582429
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Viekšniai
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Viekšniai, Bažnyčios g. 13-1, LT-89491, 89491 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jul 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 800 | 2 836 | 3 881 | 6 678 | 3 985 | 4 677 | 4 514 | 3 423 | 852 |
| Visos pajamos | 1 800 | 2 836 | 3 881 | 6 678 | 3 985 | 4 677 | 4 514 | 3 423 | 852 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 6 020 | 0 | 213 | 121 | 399 | 0 | 712 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 947 | 0 | 487 | 0 | 0 | 0 | 756 | 0 | 1 061 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 1 448 | 1 448 | 1 448 | 352 | 352 | 844 | 3 248 | 2 896 | 2 896 |
| Trumpalaikis turtas | 271 | 271 | 0 | 1 448 | 596 | 453 | 350 | 0 | 550 |
| Visi įsipareigojimai | 20 273 | −1 177 | −1 448 | −1 096 | −1 948 | −1 599 | 3 598 | 2 896 | 3 446 |
| Nuosavas kapitalas | −18 554 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | — | — | — |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 578 NACE 9622 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Ihenrika" 2023 m. nurodė 852 € apyvartą, tai yra 75,1% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 061 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "As grožio procedūros" | Bugenių k. | 15 720 | 3 778 | — |
| UAB "Tanja" | Jautakių k. | 38 018 | 97 | 2 |
| UAB Lady Clinic | Vilnius | 843 | −16 206 | 1 |
| VšĮ Charitės studija | Saločių k. 1 | 830 | −14 | — |
| MB "Bendrai" | Vilnius | 780 | −289 | — |
| Mažoji bendrija "Afroditė" | Druskininkai | 776 | −716 | — |
| MB Builova | Klaipėda | 749 | −1 814 | — |
| MB Rkingbeauty | Vilnius | 962 | 630 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Ihenrika" apyvarta?
2023 m. UAB "Ihenrika" nurodė 852 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Ihenrika" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 1 061 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Ihenrika"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Ihenrika"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Viekšniai, Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Ihenrika"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą