UAB "IG Trans LT" — įmonės kodas 303381463
- Įmonės kodas
- 303381463
- PVN nr.
- LT100008819210
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Ringovėlės g. 26, LT-68119, 68119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 868 626 | 1 343 201 | 1 455 979 | 1 612 737 | 1 609 902 | 581 478 | — | 0 | — |
| Visos pajamos | 868 626 | 1 343 201 | 1 455 979 | 1 612 737 | 1 609 902 | 581 478 | — | 0 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 074 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 29 514 | 9 394 | 188 567 | 199 695 | 0 | 41 522 | 7 730 | 4 031 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 074 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 29 514 | 9 084 | 188 567 | 199 695 | 0 | 41 522 | 7 730 | 4 031 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 24 | 26 | 20 | 21 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 93 181 | 74 680 | 72 891 | 27 688 | 11 317 | 1 236 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 257 629 | 382 876 | 293 056 | 355 097 | 323 062 | 34 272 | 1 933 | 20 704 | 20 704 |
| Visi įsipareigojimai | 192 082 | 308 092 | 301 202 | 422 599 | 300 169 | 42 820 | 90 146 | 90 146 | 90 146 |
| Nuosavas kapitalas | 158 728 | 149 464 | 64 745 | −39 814 | 34 210 | −7 312 | −88 213 | −69 442 | −69 442 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 | 245 340 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 778 NACE 4941 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 90 146 €, o nuosavas kapitalas — −69 442 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2020 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "IG Trans LT" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "IG Trans LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "IG Trans LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą