UAB "HR1" — įmonės kodas 304472542

Įmonės kodas
304472542
PVN nr.
LT100012167117
Regionas / savivaldybė
Kaišiadorių r. sav.
Miestas
Stasiūnų k.
Adresas
Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apylinkės sen., Stasiūnų k., Kiemelių g. 1C, LT-56138, 56138 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4100 — Naujų pastatų statyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Mar 02
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
Grynasis pelnas (2024)
−186 € 97,6%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0102030405020172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos15 906612 519677 217530 630197 90464 879
Visos pajamos15 906612 519677 217530 630197 90464 879
Pelnas prieš mokesčius00000000
Nuostolis prieš mokesčius00000000
Grynasis pelnas01 50346 6220078600
Grynasis nuostolis00019 29412 16107 882186
Vidutinis darbuotojų skaičius5523821115
Ilgalaikis turtas001 3981 8471 3471 339623623
Trumpalaikis turtas2 5006 666123 12396 40746 19942 78110 5928 233
Visi įsipareigojimai02 66373 84666 92428 37740 64415 67213 368
Nuosavas kapitalas2 5004 00350 62531 33019 1693 556−4 326−4 512
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
150,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Įmonė metus baigė patyrusi 186 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 368 €, o nuosavas kapitalas — −4 512 €.

Išsami analizė

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar UAB "HR1" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 186 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima UAB "HR1"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Stasiūnų k., Kaišiadorių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą